Jump to content
IGNORED

TV Prva


renne

Recommended Posts

super je ona emisija sa 5 voditeljki i jednim gostom :isuse:
Ispunjava se svaka vrsta sexualne fantazije, debele, mrsave, splavarke, fine, intelektualke...
Link to comment
super je ona emisija sa 5 voditeljki i jednim gostom :isuse:
Ispunjava se svaka vrsta sexualne fantazije, debele, mrsave, splavarke, fine, intelektualke...
Ne bih da cepidlacim, ali naveo si taman 5 komada, pa ne znam cemu tri tackice. Da to tumacim kao predlog za povecanje broja voditeljki? :fantom:
Link to comment
Ne bih da cepidlacim, ali naveo si taman 5 komada, pa ne znam cemu tri tackice. Da to tumacim kao predlog za povecanje broja voditeljki? :fantom:
E i ja primetih posle ali mozda neko u istoj vidi i finu i intelektualku , a hteo bi bezobraznu i debelu ;)
Link to comment
  • 3 weeks later...
Sulejman I Velicanstveni veceras osvaja Beograd, deluje zanimljivo za videti kako su to Turci doziveli :unsure:
moja keva vec prictala sve sto moze da se nadje na internetu o njemu da bi se pripremila za seriju. juce upadam kod nje u sobu a ona place kao nenormalna. prvo sam se uplasio, a onda sam ukapirao da je umro neko bitan u nekoj turskoj seriji.
Link to comment

jesu se to oni ufonjali konkurencije pa na megdan Zeljkovim Grcima i Bogtevideu pustili drugu postavu sa Bjelom i Mimom Karadzicem? na teletekstu im i dalje stoji da je Sulja Velicanstveni u 20h

Link to comment
juce upadam kod nje u sobu a ona place kao nenormalna. prvo sam se uplasio, a onda sam ukapirao da je umro neko bitan u nekoj turskoj seriji.
juce se zavrsila megapopularna Kada lisce pada tako sto je glavni lik umro :blink: . S obzirom da su gosti u studiju bili glumci ove serije, posle zavrsetka epizode se prebacuju uživo i kadar nevera - plač, suze i maramice na sve strane :rolf: . Gledao sam i intervju kasnije. neka plavusa i ivana bojic su verovatno odradile najgoru emisiju u istoriji televizije. Transfer neprijatnosti probio sve granice.
Link to comment

rekoh šta sam imao na temu onog cirkusa od sinoć LINKpa me sad mrzi da pomeram - ako ima ko od modovadokon nek pomeri ovdi, nisam mogao da nadjem ovaj topić.Ovaj Sulejman je i meni interesantan zbog istorije - i turskog gledišta. Samo da ne useru nekom romantikom.(a smrdi mi da hoće)

Link to comment

Šejtan me odneo, u mojoj kući se Sulejman prati. Preti da bude previše ljubakanja, za sad impresivno kako se popina kći brzo snašla. Istorijski ugao za sada na nivou. Janičari na nivou, Sulejman je, kako vikipedija kaže, govorio i srpski, za sada progovara samo pre reklama, i to jedva. Jedva čekam osvajanje Beograda i napise u domaćoj štampi.

Link to comment

Ne očekujem sad 100% tačnu istorijsku prezentaciju datog vremena, ali prebacih u momentu kad je neki bradonja stao da svira violinu koja izgleda kao da ju je kupio u Mitros Music prije neki dan, možda ima neka priča za to, kako ju je dobio, unutar serije, ali da su onako violine izgledale u XVI stoljeću, čisto sumnjam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...