Jump to content
IGNORED

TV Prva


renne

Recommended Posts

Kad se ovde govorilo o Mitrovicevom redefinisanju rijalitija, reko sam da je pokopo sam sebe. I bi tako. Sada ima program od 2 dinara druze, koji ocajne domacice i propali studenti ne meru s oci da vide, pa je tak fensi i super sto se pojavio kvalitet u vidu Grka (i Turaka). Malo ce zeks da se strpi i skrpi,pa ce opet on srbe jahati ko u stara dobra vremena. Mada nije lose ni sad. 12min.x60sec.xcenax18-49pridebrdopenzosa/2dinaraulaganja=drugideoavgustaiprvatrecinalistopada. Zna Saper tacan racun, znaju i grci...
na čemu si?
Link to comment

Dobro ta rasprava da kod nas nije kao "usvetutm" tj. da ti gledaoci iz 18-49 nisu platezna struktura kod nas jeste ovako teorijska...Reklamne agencije kod nas se drze tih parametara.Cesto cak i previse pa negde zatezu sa furanjem rejtinga i kod sadrzaja za koje nema potrebe, tj. nekim formatima treba dati vise vremena kod nas da pokazu pravi rejting.Ono sto Simovic pise jeste tako i jedino tako moze da se gleda.A i ima covek dobre izvore ;) .Agencije su realno demolirale bilo kakav smislen plan i program po pitanju programskih sema jer snazno pritiskaju televizije ka brzom reagovanju na oscilacije u gledanosti, ali tako je to...

Link to comment

Mene zanima da li postoje podaci 18-49 (ne)zaposleni. Verujem da se o tome vodi racuna. Kao sto verovatno, nisu slucajne akcije za penzose i reklame sa babama i unucicima. I treba uracunati ulaganja (profit=prihodi-rashodi) i videti dal su zavrsila u pinkovom programu ili u sloveniji, makedoniji i studiju u Shimanovcima. Pisemo se o ovome kad se prva ne bude klala s pinkom u parajlija kategoriji...

Link to comment
Mene zanima da li postoje podaci 18-49 (ne)zaposleni. Verujem da se o tome vodi racuna. Kao sto verovatno, nisu slucajne akcije za penzose i reklame sa babama i unucicima.
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sticajem nesretnih okolnosti (dosla nam kuma koja ima orgaznmicne napade na doticnog) sam morao da odgledam koncert onog hodze Dina na prvoj.I moram da kazem :Odlican posao su obavili.Nisam video bolje odradjen koncert kod nas...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

greota Alahova sto koncert nije mogao da bude prikazan u full HDu kako je i uradjen, no i ovako je domaci zadatak za ostale emitere

Link to comment
greota Alahova sto koncert nije mogao da bude prikazan u full HDu kako je i uradjen, no i ovako je domaci zadatak za ostale emitere
Stvarno jesam dzangrizavo zakeralo ali zaista svaka cast....Bez mnogo divljanja , dobro osmisljeno, odlican mix.Ja nisam izdrzao dugo (jbga povraca mi se od te muzike) jel radjen samo jedan koncert ili vise?
Link to comment
Stvarno jesam dzangrizavo zakeralo ali zaista svaka cast....Bez mnogo divljanja , dobro osmisljeno, odlican mix.Ja nisam izdrzao dugo (jbga povraca mi se od te muzike) jel radjen samo jedan koncert ili vise?
Nisam izdrzao bas toliko, ali i mene su zaprepastili...vredelo bi se raspitati da li su imali neku pomoc sa strane.
Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...