Jump to content
IGNORED

TV Prva


renne

Recommended Posts

pocinje piramida vecerasVruće teme, ugledni gosti, nova voditeljka, izmenjena scenografija- najpoznatiji balkanski tok – šou vraća se na male ekrane. U prvoj emisiji učestvuju: narodna poslanica Vesna Pešić, pisac Svetislav Basara, gradonačelnik Jagodine Dragan Marković Palma.

Link to comment
pocinje piramida vecerasVruće teme, ugledni gosti, nova voditeljka, izmenjena scenografija- najpoznatiji balkanski tok – šou vraća se na male ekrane. U prvoj emisiji učestvuju: narodna poslanica Vesna Pešić, pisac Svetislav Basara, gradonačelnik Jagodine Dragan Marković Palma.
Bice to zanimljivo :isuse: Jel nju znaci vise niko ne juri oko stola da je mobinguje....Jebote ona je izgledala neuverljivo i kada je radila 15-minutne emisije kako li ce tek ovo da izgleda!!!
Link to comment
pocinje piramida vecerasVruće teme, ugledni gosti, nova voditeljka, izmenjena scenografija- najpoznatiji balkanski tok – šou vraća se na male ekrane. U prvoj emisiji učestvuju: narodna poslanica Vesna Pešić, pisac Svetislav Basara, gradonačelnik Jagodine Dragan Marković Palma.
posle ovoga ce morati da obnove zalihu rakije
Link to comment

Ja sam gledao samo par minuta, ali ono je bilo katastrofa.A kod Piramide mi je najgluplja fora kada posle neke teme traži glasove, pogleda ih i značajno kaže "Aha" i onda krenu reklame. :lol:

Link to comment
seka seki namestila tezgicu, sto naravno ne bi bio nikakav problem da je ona bar malo dorasla zadatku. Ovako :puke:
Da ne zna se koja je "doraslija" zadatku ...ja gledao 2 minuta i samo sto nisam bacio peglu....
Link to comment
Da ne zna se koja je "doraslija" zadatku ...ja gledao 2 minuta i samo sto nisam bacio peglu....
Ako si stvarno gledao 2 minuta ti si od sada i sluzbeno moj heroj.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...