Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

Тачно, али крст без оцила није српски национални симбол већ симбол хришћанства. Пошто је ово репрезентација Србије, а не Данске или Норвешке, не видим поенту самог крста на дресу.

Овде је проблем на форуму што се већини диже коса на глави од крста а зато што то нема смисла са неке стране брендирања као нека од алтернатива.

Link to comment

Ma, to i nije krst... Dres je izrugivanje sa svime ovde...

 

Ukoliko želiš da to spinuješ pričom o krstu, ponovi to onda još jedno deset puta. I ti i drugi širom interneta...

Link to comment

Ma, to i nije krst... Dres je izrugivanje sa svime ovde...

 

Ukoliko želiš da to spinuješ pričom o krstu, ponovi to onda još jedno deset puta. I ti i drugi širom interneta...

Са чиме и где? Чини ми се да ја нисам тај који га је први поменуо.

Link to comment

Nisi prvi pomenuo kao što možeš da vidiš u poslednjoj rečenici moje replike.

 

Na prvo pitanje ti je takođe odgovoreno prvom rečenicom iste replike na koju odgovoraš.

 

A, iako nisi prvi pomenuo, posle si vala to potencirao više puta ovde.

 

Ovaj dres je sprdnja sa tradicionalnim, ali i evoluiranih i prevaziđenim do više intance, osobenostima većine ljudi koji žive na ovim prostorima i učitavanje nekakvog lažnog socrealističkog srpstva i nekakve parodirane vere u ovakva sranja je izrugivanje slično tome da se sa ljudsim bićem sprdaš zbog naivnosti crteža na zidovima Altamire...

Link to comment

Ne znam sta smo uradili Umbrou i kako smo ga naterali da napravi ovakvu neuglednu dzopku, al svaka nam cast.

Da su samo popunili najobicniji templejt odgovarajucim bojama ispalo bi 10 reda velicine bolje.

Link to comment

Nisi prvi pomenuo kao što možeš da vidiš u poslednjoj rečenici moje replike.

 

Na prvo pitanje ti je takođe odgovoreno prvom rečenicom iste replike na koju odgovoraš.

 

A, iako nisi prvi pomenuo, posle si vala to potencirao više puta ovde.

 

Ovaj dres je sprdnja sa tradicionalnim, ali i evoluiranih i prevaziđenim do više intance, osobenostima većine ljudi koji žive na ovim prostorima i učitavanje nekakvog lažnog socrealističkog srpstva i nekakve parodirane vere u ovakva sranja je izrugivanje slično tome da se sa ljudsim bićem sprdaš zbog naivnosti crteža na zidovima Altamire...

Да.

Link to comment

Pa, pisao si prvo lice množine tako da se ne slažeš sa mnom u čemu? U tome da ja ne pripadam tvom prvom licu množine/kolu?

 

Da se ogradim, otisao sam da isprobam novi pogo stap kada se biralo jedno od ponudjenih resenja, nemoj mene da krivis. Nas iz FSRIS ionako niko ne zarezuje ni 2%.

Link to comment

Да.

 

Jeste ovo Sport za decu, ali to što si mi isekao post da bi podmetnuo fore sa ulice tako što si se složio za premenjenim rečima sagovornika... To baš i nije nivo razgovora koji bih nastavio...

 

I, naravno, odgovori na ovo kao da se opet slažeš sa mnom ili slično, ali odoh... Dojadio mi je ovaj ditiramb...

Link to comment

Овде је проблем на форуму што се већини диже коса на глави од крста а зато што то нема смисла са неке стране брендирања као нека од алтернатива.

 

Ako su hteli da brendiraju dres i učine ga baš "srpskim", trebali su da probaju sa trobojkom. Recimo:

 

rangers-umbro-kids-away-shirt-2011-12.jp

 

 

Pa još na ovo lepa bela kragna i bombonica. Krst mi se na dresovima jednostavno ne sviđa i to je, što se mene tiče, isključivo estetska stvar. Ovo što su nam dali mi prosto izgleda kao fušeraj nedostojan imena nekoć slavne i velike mančesterske firme.

 

Takođe, naš bi savez mogao da promeni logo, prilično je grozan. Posebno bubamara.

Link to comment

Ako su hteli da brendiraju dres i učine ga baš "srpskim", trebali su da probaju sa trobojkom. Recimo:

 

rangers-umbro-kids-away-shirt-2011-12.jp

 

 

Pa još na ovo lepa bela kragna i bombonica. Krst mi se na dresovima jednostavno ne sviđa i to je, što se mene tiče, isključivo estetska stvar. Ovo što su nam dali mi prosto izgleda kao fušeraj nedostojan imena nekoć slavne i velike mančesterske firme.

 

Takođe, naš bi savez mogao da promeni logo, prilično je grozan. Posebno bubamara.

Добар дрес. 

Мени је овај наш ок, једноставан, само златни детаљи су ми онако налачени. Грб савеза је скоро исти као онај који је мој ћале цртао за клуб моје зграде кад сам био трећи основне. Аматеризам најстрашнији. Не би не чудило да га је радио неко близак Терзану.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...