Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

novi-dres-puma-vukan.jpg

 

Srećom pa zamrla kirilica u Srba, inače bi većina na ovom i ovakvom dresu verovatno videla samo jedno veliko Ж

 

Ja vidim Gazpromov krst.

Link to comment

da gazprom nije uleteo na teren ovo bi bio najbolji dres koj smo imali u poslednjih desetak godina. 

 

malo jačim outlineom oko slova kao 2011, vidljivost bi bila pojačana. ovako, sa ovim ogromnim belim prostorom za njihov logo, ovo sve izgleda dosta rascepkano.

 

sivi dres je isuviše generički i glupo je što nije iskorišćen isti model kao i u glavnoj garnituri. 

 

crveni dres nije dres zvezde nego delija. to ne treba komentarisati. sim te dosetke nema ničeg na sebi što bi ga izdvojilo. 

 

sve u svemu, očekivano traljavo.

Edited by McCabe
Link to comment

Isto, nit smrdi nit miriše. Ima i treći.

 

10549600_676766222410391_1301539406_n.jp

leptejebo, sta je ovo... :mellow:

on the other hand, imamo mi i sto puta vecih problema nego sto je izgled ovih dresova™, tako da ono :fantom:

Link to comment

Аууу како би било до јаја да је Звезди Умбро радио дресове .... Погледајте дрес бразилског Наутика:

10341685_10152586457244578_5007235756583

Link to comment

Naš novi

 

58062980.jpg

 

Reklama i dalje bode oči, a ni dizajn nije baš unique, kako se obećavalo :yawn2:

 

 

 

Реклама је баш дебилна, али мени су Макронови дизајни дресова сасвим добри.

Link to comment

Meni je Macron odličan - većina dresova koje oni prave su mi baš dobri, samo mi je sad malo bzvz što se odustalo od Nike-a zato što bi nam oni reciklirali nečiji dizajn, a onda smo od Macrona dobili istu stvar.

 

Reklama je jeziva, ali su oni bili jedni od retkih koji su hteli da ulete sa lovom za sponzorstvo :dry:

Jedno ne baš tako kratko vreme su dresovi bili potpuno bez sponzora.

 

Moglo je i nešto ovako da se napravi, dosta prihvatljivije bi bilo.

 

10406803_254182274776085_482686371735898

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...