Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

84623.jpg

 

 

uh, ovo bih nosio.

 

UTD-ova ševi reklama je katastrašna. treba i dresove da uključe u ovaj masovni GM recall.

 

imao sam kao mali pidžamu sa kragnom ko na ovom novom Evertonovom, niš mi se to ne sviđa.

Link to comment

UTD-ova ševi reklama je katastrašna.

Nikad se ništa ružnije nije našlo na dresu. Jebote, koliko je gadno, šteta, dres sam po sebi nije toliko loš.

Link to comment

Samo su trebali smanjiti tu krstacu jebala ih ona.

Elem, od jutros kruzi info da ce Nike okoncati saradnju sa Man Utd na kraju sledece sezone. Navodno im se ne isplati da placaju toliku sumu. Pozadina je valjda sto je Adidas ponudio grdne pare koje su cak i u Nike-u izracunali da im se bas i ne isplati (a imaju prednost da izjednace bilo koju ponudu drugog proizvodjaca). Zvanicno pregovori i dalje traju, nezvanicno od 2016. Adidas.

Link to comment

Boze koje pare pljune Warrior Bazenu da nosi ovu odvrastinu sezonama unazad :isuse:

 

Sto se tice Chevy krstace, nadamo se da ce veliki broj hriscana biti odusevljen simbolom i poceti da navija za nas™. :D

Link to comment

Arsenalovi mi se ne svidjaju, Puma je godinama u ambisu sa kreativnoscu i ovo sad sto su spremili za Arsenal je aljkavo i zbrzano. Ovi zadnji Nike iz prosle sezone su im jedni od najboljih ikada, po meni...

 

 

Inace u svetlu Umbrovog ugovora sa FSS evo i novih Derby-evih dresova pa mozda neka od ovih varijanti zapadne i nama. Zuti je jasno je trash najgori, majica za spavanje najobicnija. Beli je evidentno retro iz 60ih dok mi je ovaj teget skroz zanimljiv, i kroj i kragna pa ne bih imao nista protiv da ovaj fazon zapadne i nama. Inace s obzirom da je Sport Vision potpisao ugovor sa Toletom, pitaj boga kakav Umbro ce repka ustvari i da dobije, daj boze da se ne bude sio u nekom nasem selu, po nekakvoj licenci.

 

derbyaway14.jpg

Edited by ducca
Link to comment

Arsenalovi mi se ne svidjaju, Puma je godinama u ambisu sa kreativnoscu i ovo sad sto su spremili za Arsenal je aljkavo i zbrzano. Ovi zadnji Nike iz prosle sezone su im jedni od najboljih ikada, po meni...

 

 

Inace u svetlu Umbrovog ugovora sa FSS evo i novih Derby-evih dresova pa mozda neka od ovih varijanti zapadne i nama. Zuti je jasno je trash najgori, majica za spavanje najobicnija. Beli je evidentno retro iz 60ih dok mi je ovaj teget skroz zanimljiv, i kroj i kragna pa ne bih imao nista protiv da ovaj fazon zapadne i nama. Inace s obzirom da je Sport Vision potpisao ugovor sa Toletom, pitaj boga kakav Umbro ce repka ustvari i da dobije, daj boze da se ne bude sio u nekom nasem selu, po nekakvoj licenci.

 

derbyaway14.jpg

Нама Умбро мора да да неку екслузиву, најпрестижнији смо им манекени у репрезентативном фудбалу.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...