Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

Da hoće prestati da budu kreativni da dresovima više...

Ovaj interov izgleda skroz bezveze

Link to comment

Ne mora da znaci, umnogome zavisi i kakav ce biti donji deo i kako to ekshli izgleda uzivo. Meni deluje onako, prosecno.

Najbolji Interov mi je bio prvi od pre koju sezonu, onaj koji je imao neki reptilski print.

 

edit: nasao, evo ga. away bio skroz grdan.

 

favorite-inter-milan-kit-mike.jpg

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Bojim se da će ga usrati nekom reklamom, ovako fino izgleda.

 

Bn57GDECMAAcSsr.jpg

Danas je krenula prodaja na sajtu kluba, u ponudi je samo ta verzija sa slike (bez reklama, kao i bez brojeva i imena igraca)...ja narucio dva komada za svaki slucaj (jedan dres kosta 85€)...

 

Lepo bi bilo da dresovi ostanu takvi, ali s obzirom da ce nam sponzor od sledece sezone biti kompanija Afflelou, ipak je nerealno ocekivati da nece imati svoju reklamu na dresu, jebiga...

Link to comment

ja narucio dva komada za svaki slucaj

 

Regular za staloženog Dr Kexylla (L) i monstruozno veliki za razularenog Mr Hydksija (4XL), razume se... -_-

 

edit:drmr

Edited by Töölönlahti
Link to comment

Meni se cini da je Macron najpotcenjeniji proizvodjac sportske opreme trenutno. Generalno prave jako lepe i svedene dresove, sa odlicnim krojem, posebno je kragna dobro odradjena. AZ, Monaco, Braga dresovi iz aktuelne sezone kidaju. Zamerka je da su svi poprilicno slicni, te bi neko mogao da bude zlonameran i kaze kako je to u stvari varijacija jednog te istog dresa. Mada su i sa Napolijevim uboli odlicno, a najbolji je mozda i Laziov drugi. Onaj banana zuti.

 

 

Idem sad da se roknem, al jeste super dres  :lolol:

 

 

Prelazak na Nike je odlicna stvar prvenstveno u pogledu dostupnosti. Dzaba super dres kada mozes da ga kupis na 10 mesta na svetu. Roma se naucila pameti sa Diadorom i Kappom. Pravili su super dresove (jos uvek se pipam dole kad pomislim na Diadoru iz 2005/06 i 06/07), ali dzaba kad nisi mogao da dodjes do njih van Italije. Ovako udjes u Nikeov shop bilo gde na svetu i pazaris ono sto ti treba bez ikakvih dodatnih troskova. Sto je super ^_^  Al je i sranje :(

Link to comment

U prilog tome, dresovi Lacija od pretprosle sezone, 12/13, dakle prve koju je Macron radio, su bili ubica.

 

Home:

 

New_Lazio_Kit_12_13.jpg

 

Away jos bolji (retro Pumin iz 98.):

 

New_Jersey_Lazio_2012.jpg

 

 

Za proslu sezonu nisam bio odusevljen, videcemo novu.

Kad vama izlaze Nike-evi?

 

 

Link to comment

Sad videh. Elem, evo i jos nekih noviteta:

 

barcelona1415.jpg
 

Milan14_2.jpg

 

Barca meni odlican, Milan promasen (iako volim retro varijante, ova je dno i jedan od najlosijih koje je Adidas Milanezima napravio). Rezervni a la Brazil je tek posebna prica :puke:

 

 

Izasao i neki leak Man Utd ali to toliko lose izgleda na slici (kao sa buvljaka) da odbijam da verujem u verodostojnost istih. Stoga preskacem kacenje :sleep:

Link to comment

U prilog tome, dresovi Lacija od pretprosle sezone, 12/13, dakle prve koju je Macron radio, su bili ubica.

 

Home:

 

Away jos bolji (retro Pumin iz 98.):

 

Za proslu sezonu nisam bio odusevljen, videcemo novu.

Kad vama izlaze Nike-evi?

 

Meni je ubedljivo najbolji ovaj zuti, svaka cast onome ko je birao nijansu, mada je i ovaj crni jako dobar.

 

Trebalo bi tokom americke turneje da se predstave dresovi. Skoro je procurelo nesto, ali ja odbijam da verujem da su napravili ovo posle 2 godine koje su imali da osmisle nesto barem truncicu originalnije.

 

 

 

af9df6da0c4a5e2d0f8c50ed104b2d77-71253-1

 

fc51275f6347418213a368cf74adf1b6-68413-1

 

 

 

:rolajz:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...