Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

Nekako su lepši uvek uživo, ma kako bili grozni na slici. Meni je ovaj treći do jaja :) A kod prvog mi se ne sviđa što se meša belo i žuto, bilo bi bolje da je sve žuto npr.Mislim da ću da kupim sva tri ako budu ovakvi :ph34r:
+1Samo sto bi ja da u prvom slucaju sve bude belo, ta zuta mi se nikad nije svidjala, u kombinaciji sa crvenim dresovima. Drugi mi je ok, cesto smo tokom istorije imali zute dresove, a treci je totalna perverzija i must have. Edited by Aleksandar88
Link to comment
Mislis sacekaces da vidis da li su slim fit i kako stoje na znojavom telu 1 Steve-a kapitena? :sleep:Inace ovaj crni jedini ima kakav-takav smek, prva dva otaljana najstrasnije.
Sačekaću u smislu jer se do sada x puta desilo da ovako nešto bude fejk.A već sam pominjao na ovoj temi sigurno, recimo ovaj dres na papiru i slici uopšte ne obećava, ali je uživo prekul!shirt500_4ff3100465a70843368341.jpgAko zaslužite, možda okačim fotku da vidite kako ovaj slim-fit stoji na znojavom telu yours truly ^_^
Link to comment

Nemacki away nije autentican ako nije zelen. Imali su neku slicnu varijantu pre par godina, jos dok je Balack bio kapiten. Odvratno no dobro, Adidas je ove godine resio da bas jede govna sa krsenjem tradicija. Ako se ne varam izbacili su im i crne sorceve, bice skroz bela home kombinacija...

 

Spanski izgleda kao trening majica, fuj.

Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...