Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

Црвена фурија је сад потпуно црвена.
Dok ce nemci biti skroz beli, bez crnih sorceva. Ista prica i sa Argentinom, beli sorcevi na prugasti dres... :(
Link to comment

Spanci skroz crveni je meni potpuni promasaj. Realno, najlepse su dresovi imali dok su furali crveno-plavo-crno. Pa nek i malo vuce na frankizam, nije strasno :)Ova nemacka full bela nije losa sama po sebi, ali ipak, nekako je blasfemija. Nemacka belo-crno-belo kombinacija, ta klasicnost, svedenost i strogost je meni nesto kao metafora njihove igre, a donekle i nacionalnog mentaliteta.

Link to comment
http://www.football-shirts.co.uk/fans/2014-world-cup-shirts-info_23787 Ovde je pregled svih do sada objavljenih dresova za WC. Meni Arg fenomenalan, Ruski takodje. Italijani posle gomile promasaja imaju solidan away, videcemo sta ce ispasti sa home varijantom. Nemci bez crnih sorceva - to nije pravo WC. Holandezi imaju solidnu i jednostavnu retro varijantu. Edited by ducca
Link to comment
ocw4.jpg:Hail: (da ne bude zabune - Ruje ne mirisem uopste, ali dres je mamojebacki)... "The 3D watermark is the Monument to the Conquerors of Space which houses the Memorial Museum of Astronautics in Moscow" Edited by ducca
Link to comment
  • 2 months later...

Nekako su lepši uvek uživo, ma kako bili grozni na slici. Meni je ovaj treći do jaja :) A kod prvog mi se ne sviđa što se meša belo i žuto, bilo bi bolje da je sve žuto npr.Mislim da ću da kupim sva tri ako budu ovakvi :ph34r:

Link to comment
Nekako su lepši uvek uživo, ma kako bili grozni na slici. Meni je ovaj treći do jaja :) A kod prvog mi se ne sviđa što se meša belo i žuto, bilo bi bolje da je sve žuto npr.Mislim da ću da kupim sva tri ako budu ovakvi :ph34r:
Mislis sacekaces da vidis da li su slim fit i kako stoje na znojavom telu 1 Steve-a kapitena? :sleep: Inace ovaj crni jedini ima kakav-takav smek, prva dva otaljana najstrasnije. Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...