Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

Амерички је феноменалан. Иначе видим да Ливерпулов технички спонзор појачава присутност на тржишту опреме за фудбал у САД.

Link to comment

'Murica :Hail: kakav dres. Liverpoolov da ima bela slova umesto ove govno zute boje bio bi fenomenalan. Unitedov stoljnjak i Barsin 100 jubilarni promasaj ne bih ni komentarisao.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
capenarol2013pumafootba.jpgNovi Penarol. Ne bi to bilo toliko zanimljivo da ovo nije template koji ce Puma furati sledece sezone (obicno velike firme izbace nove template u USA i J. Americi koje kasnije primene i u Evropi od leta). Samim tim mogao i bi i CZ dres od leta da naginje ovoj varijanti.Mada vidim neka ponavljanja, dres golmana je vec vidjen ove sezone, a i template na ramenu je furan, mada malo modifikovan. Znajuci kako kod nas stizu dizajni sa 2 godine zakasnjenja nista me ne bi iznenadilo da nesto slicno stigne i ovde.
Link to comment

šta je ovo? baš replike ili se neko zezao i dizajnirao šbbkbb retro dresove?svi izgledaju fenomenalno ali irski je neverovatan.

Edited by McCabe
Link to comment

Toffs il oni Holanđani, sad mi mozak stao kako se zovu, i jedni i drugi mese opake replike.Edit: da, Copa su Holanđani, jebo ih otac.

Edited by dig_chohano
Link to comment

Da da, Copa je ludilo, dobro sam ubo da su njini dresovi. U Dablinu sam čuku ipo proveo u radnji, ko retardirano dete.Btw, zeleni je Sirska.

Edited by dig_chohano
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...