Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

reggina-maglia-speciale-derby.jpgOvo je ili najidiotskija ili najgenijalnija ideja za dres ikad, ne mogu da odlucim :lol:[takodje, nisam siguran ni da li je ovo zvanicno, ili samo zajebancija]
Link to comment

Pre ce biti photoshop zajebancija. Broj na Irskom dresu je neki sponzor, tako je predstavljen dres, naravno da to sranje nece stajati na njemu. Holandski away mi je zajebano dobar :wub:

Edited by ducca
Link to comment
Pre ce biti photoshop zajebancija. Broj na Irskom dresu je neki sponzor, tako je predstavljen dres, naravno da to sranje nece stajati na njemu. Holandski away mi je zajebano dobar :wub:
Italijanski mobilni operater Tre.
Link to comment
Aq60TITCAAAokYL.jpg
Ovo je bre još jedan od onih nije moje da pričam o tome mockups...

... tih ima kol'ko hoćeš, npr. ovako nešto:liverpool-home-shirt1.jpgliverpool-away-shirt1.jpgliverpool-third-shirt1.jpg

Nek' ih obuku u bilo kakvu modernu verziju ovoga:

L7348_z.jpg

... kragna optional, and I'll have no complaints. -_-

Link to comment

Nema jos nista o novom LFC dresu, prilicno su ga dobro sacuvali. Sve sto je na netu su ciste fantazije fanova. U svakom slucaju mislim da ce ga Ameri odraditi zajebano dobro, i dobro je da neko malo iskoci iz nike/adidas sablona od vecih klubova.

Link to comment
koga je Leeds doveo iz Zvezde? Nikoga, eto koga!
:DAli je zato odrao Partizan u Evropi!Lids nikad nece biti cool kao Lester i Mazi Izet...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...