Jump to content

Recommended Posts

imam i zvezdin mister baby iz 90, i to beli No.9! :o

:lol:Meni je fetiš bio onaj Lee Cooper iz doba... Ne znam ni sam otkad je, nisam tada pratio fudbal...Inače, ja posedujem jedan Erima nebrendirani, beli sa crnim ramenima. Ima i dve poprečne crne linije na rukavima. Takve je nosio JRKP. Ćale hteo da mi kupi neki dres za novu 94. Ja mu rekao da postoji prodavnica na Zvezdinom stadionu. Nije bila otvorena, naleteo na ovo i tako... :lol:
Link to comment
...pokajnički edit:sve vreme mi je malo sumnjivo ovo oko salasa i mancinija, pa sam pozvao burazera da mi potvrdi priču, međutim on je potvrdio ducca-inu. dakle, ipak je kežman uzeo mancinijev dres, a ovaj salasov koji mi je buraz doneo na uvid te 1998. je zapravo zamenio iliev. iliev je dao dres malom dišljenkoviću (svi su oni generacija, i svi su živeli ovde u komšiluku), a on je prosledio svom odličnom drugaru - mom kid braderu. kaže mi brat da je bio tu u opticaju i dres daria marcolina, ali taj nisam video.
cool.gif
Link to comment

mi u familiji imamo samo jednu OG stvar, a to je beli Kristal Zaječar no.9 Duuuule Savić dres. no to je kod HLa, pa ako ga ne mrzi možda ga ufotka i okači sliku.Moco, šta ti od Stonesa treba za OM šal i Mister Baby dres? cool.gif

Link to comment

@ ducca jbg, ishlapjeli paralitik. a ladno sam smeo kuću da stavim na kežmana.@ assuckmister baby sam dao bratu, i ne verujem da ima nešto što ga može naterati da se rastavi od njega, a i mali ti je, sudeći po fotkama sa perspica :P šal računaj da je tvoj, ne treba ništa. ako budeš dolazio na cerak, javi se pa ćemo da se organizujemo...

Edited by MocaVukotic
Link to comment
@ ducca jbg, ishlapjeli paralitik. a ladno sam smeo kuću da stavim na kežmana.@ assuckmister baby sam dao bratu, i ne verujem da ima nešto što ga može naterati da se rastavi od njega, a i mali ti je, sudeći po fotkama sa perspica :P šal računaj da je tvoj, ne treba ništa. ako budeš dolazio na cerak, javi se pa ćemo da se organizujemo...
mali mi je i Dulov dres pa ga ne damo nikom :) za šal hvala, već ću naći nešto za uzvrat, neki RS 7" or something...
Link to comment

Ja svojevremeno kontaktirao Man Utd, predstavio se kao pravi fan, i tražio ovaj dres pošto mi je nekako omiljen UTD-ov:mufc-kit97a.gifA oni mi poslali ovaj, jer sam bio neprecizan u objašnjenjima:mufc-kit96a.gifi to na duge rukave, tako da je to moj omiljeni od 20+ komada u kolekciji.

Link to comment
daj fotku šta si se stiso. ne ovu siću angry.gif
Bude kad dođem doma.Totalno je autentičan, vide se tragovi korišćenja tj da su ga iskopali negde iz "ekonomata", broj 17, nameless. <3Inače, sva ta epopeja kada sam ih kontaktirao i kada su mi slali dres je jedan od dražih mi događaja u životu. Prvo su mi poslali hrpu nekih materijala (slike, nalepnice i slično). Pa su mi onda poslali mail tipa "Dear Milan, we sent u a little gift as a surprise...", pa sam se onda obeznanio od čekanja i dočekao poštara budan u 8 ujutru koji mi je doneo dres. I onda sam se zahvalio koliko sam mojim Engleskim mogao, a oni mi sami od sebe poslali manchester united year book te sezone /ili prošle/ koji je stigao posle par dana kao totalno iznenađenje. :Hail: A ima tome skoro decenija.
Link to comment
1306832086_211477257_3-Retro-1990-West-Germany-World-Cup-Champion-Home-Jersey-Clothing.jpgJedini preziveli do danas.
ovo je infra extra ultra dres. jedan od retkih na kome mogu da prođu ovakve kerefeke sa izlomljenim linijama. kad bih ga obukao, osećao bih se 50 % jači automatski, još ako iza ima neko autentično švapsko prezime, tipa matthaus ili voller, ih...
Link to comment
ovo je infra extra ultra dres. jedan od retkih na kome mogu da prođu ovakve kerefeke sa izlomljenim linijama. kad bih ga obukao, osećao bih se 50 % jači automatski, još ako iza ima neko autentično švapsko prezime, tipa matthaus ili voller, ih...
Na zalost ledja su blanko, kupio sam ga 1991/92. Poslednji put sam ga nosio kada sam gledao finale EURO 2008 sad vise ne mogu da stanem u njega.
Link to comment
daj fotku šta si se stiso. ne ovu siću angry.gif
Baterija i punjač od "pravog" aparata ostadoše u Talinu, moraćete se zadovoljiti fotkom mobitela.27062011079.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...