Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

Pitanje je love koju ce Valencia generisati <_<
ne mora da znaci da Joma malo placa... West Ham npr. oblaci Macron zato sto je ponudio najbolje uslove i najvise para, a ispostavilo se i da prave lepe dresove i to za svaku ekipu posebno...a i ovaj Legein (Udineseov?) sto je Kumalo postavio je meni ok... tbh, od svih tih modela dresova ovih fensi brendova najvise su mi se dopale Partizanove old skool Adidas rezervne varijante, dok mi se glavni dres ne svidja preterano... Nike i Puma su jos gori... Edited by Sundance Kid
Link to comment

malko je treš ovaj macron ali imaju duha 58038970_01_medium.jpglegea je specijalizovana za zemlje i klubove trećeg sveta. meni to do jaja. da smo mi to uzeli verovatno bi sever bojkotovao.a od tih paganskih firmi najjača ikad mi je blekburnova lonsdale kolekcija. :Hail:

Edited by McCabe
Link to comment
samo figure za sah fale... a moze i X` i O` da se igra na njemu...
meni je ovo kul šahovski drs ali mi je ovo bzvz skroz:58035000_01_medium.jpg bolje je kad stolnjak ide preko celog kroja ravnomerno. hrvati su imali takve u početku, a onda počeli da jedu govna sa nekim izuvijanim varijantama
Link to comment
malko je treš ovaj macron ali imaju duha 58038970_01_medium.jpglegea je specijalizovana za zemlje i klubove trećeg sveta. meni to do jaja. da smo mi to uzeli verovatno bi sever bojkotovao.a od tih paganskih firmi najjača ikad mi je blekburnova lonsdale kolekcija. :Hail:
ma de je treš. savršena polo majica za more i macchiato
Link to comment
Liverpool 3rd kit:liverpool-11-12-adidas-third-football-shirt-b.jpgKazu da se navijaci bune jer ima plave boje na sebi, tj. podseca na drugi tim sa Merseyside-a...
Preduhitrio si me 10 minuta.
Revealed exclusively today on Liverpoolfc.tv, our third choice strip for the new season is white, cyan and black in colour, with the inclusion of cyan blue a throwback to Liverpool's first ever home kit back in 1892 which incorporated alternate white and blue halves.With the design inspiration taken from the classic tracksuit tops worn by the famous Liverpool teams of the mid 1980s, this brand new kit presents a modern look whilst giving a nostalgic nod to the club's illustrious past.
Link to comment

Она пума на дресовима не скаче одувек у једну страну. Невезано за положај на грудима, час скаче лево, час десно :o

Link to comment
Borota1.jpgBorota nikad nije ni nosio dres već bermude (a kasnije, kada su mu to maznuli, podmetnuli mu igrači otfikarenu trenerku), babine gaće, i gornji deo trenerke.Milko Đurovski je, inače, nosio hulahopke Prebold, vrlo seksi izrade. Djurovski2.jpg
Link to comment
+1Imam dva para. Preporuk!
Када завије кошава док чекаш 95, верујем да су ти драже него кева. ;) Иначе, Пазар идуће године ппочиње да носи Умбро. Е, да се и њих неко сетио у нас.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...