Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

Mnogi klubovi igraju poslednjih par utakmica u dresovima za sledeću sezonu. Čini mi se da je dortmund danas igrao u novim.
To je postao Adidasov princip zadnjih godina. Igrali i Chelsea i Bayern u novim za vikend.Kad sam vec tu:O. Marsej, classy kao i uvekomarseille1112adidashom.jpgBarca definitivno (malo kulturnije izgleda sa ovim tamnijim nijansama plave i crvene u odnosu na onu verziju od pre par dana koja se vrtela. Na neki nacin mi se cak i svidja, samo da nisu pravili ove asimetricne egzibicije :isuse: )barcelona1g.jpgI na kraju "sampion" - retro buvljak devedeset i neke :lol:inter1112nikehomeleaked.jpg Edited by ducca
Link to comment

hehe vidi pruge na rukavu, retko kad ih ovako postave. ova kragna mi je 'nako.marsejev odličan. ima efekte ali sa stilom. interov mi nije toliko loš koliko je već vidjen. a mislim i da je fotka malo prevarila i pogurala tri mesta uvis na socijala lestvici.

Link to comment
mancity1112awaykit2.jpg
Jos da promene i ime i spremni su za velika dela

znam, znam, ne morate da me podsecate :D

Edited by MancMellow
Link to comment

Ček, je li ovi građani idu na promjenu primarnih boja ili će ovo crveno-crno biti, kao do sad, treća kombinacija?

Link to comment

gotivan zeleni. ja bih samo produžio strajpsove do kraja i belu ranflu na desnu ruku. ok, kapiram da bi to onda bilo ništa novo ali bi bilo i mnogo bolje

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...