Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

Madjarski mi je sasvim ok, old school. Inace bilo je glasanje na sajtu njihovog saveza, bile su 2-3 opcije i ova kombinacija je pobedila. 

 

Jedan od gotivnijih mi je i Severno Irski, opet pomalo retro fazon. Vec sam pisao - Adidas me razocarao sa Welsom, imali su penal da naprave prepoznatljiv dres sa kombinacijom crveno i zeleno a oni se odlucili za najgori template crveno-belo, kao dres za random petoligaski klub koji se kupuje na kilo. Naravno ovo sranje sa 3 linije ispod ruke je glupost teska, jedini svedski lici na nesto...kud i kamo i belgijski.

 

Nike isto ufitiljio sa paternom, ne mogu da verujem da u tim kompanijama ne uposle malo vise dizajnera pa izmiksuju neke ideje za veliko takmicenje. Turski je kud i kamo zanimljiv koncept ali crna boja mi je totalno neprikladna. 

 

O Pumi ne treba trositi reci, trikoi sa razlicitim kombinacija boja. Austrija i Svajcarska 90% identicni, mala razlika u kragni i ovim tamnim prugama na Austrijskom. Ceska skroz crvena - wtf?! 

 

U principu kakvo prvenstvo - takvi i dresovi. Jos mi je albanski crni i najbolji  :s_a:

Link to comment

Генерално очајни дресови. Мађарски, хрватски и белгијски ми се једино донекле допадају.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...