Jump to content

Recommended Posts

Plus, moram da priznam da mi ovo ne deluje ohrabrujuce kad su nasi™ dresovi u pitanju, kanda su ostali bez ideja, a bas ne bih voleo da zajebu (mada, zajebace samo ako se budu pravili pametni, adidas za MUFC je realno tesko zajebati)

Link to comment

crni je do jaja

ostali su jezivi

 

Ne bih rekao jezivi ali imali su i bolje. Crni jeste dobar ali koliko sam do sada video mnogo ENG timova ove sezone imace crne dresove u nekoj varijanti, dal kao drugi dal treci. Smara malo to kalupljenje. Mada i to je mnogo bolje od onih fluorescentnih kombinacija, popularnih u Spaniji npr...

Edited by ducca
Link to comment

Izašao i BVB. Klasika ali bolji od prethodna 2-3. mislim da su čak pre par godina imali veoma sličnu kombinaciju sa crnom štraftom na ramenu, no dobro.

 

borussia-dortmund-15-16-.jpg

 

 

Utd definitivno away beo (okačen pre par strana) a treći crn i to sa famoznim narandžastim prugama, a ne crvenim kako je isprva isgledalo. Home je za sada dobro čuvan, a priča je da bi trebao da bude kao beli samo sa odgovorajućim bojama...

 

adidas-manchester-united.jpg

 

manchester-united-15-16-.jpg

 

 

manchester-united-15-16-.jpg

Edited by ducca
Link to comment

Meni se bas svidja ovaj dres Dortmunda. Jednostavan a lep.

 

Beli Manchesterov je ok. A ovaj treci dres bi mi bio do jaja da je golmanski. Bas bi lepo stajao Cillessenu :D

Jel' ste izbacili prvi dres?

Link to comment

Kao sto vec rekoh, ovaj beli dres, ako ga prati crni sorc sa tri bele pruge - skroz je ok. Kad ne bi bilo one nakaze od Chevrolet znaka, ili kad bi bar njegova unutrasnjost bila bela a ne zlatna, bio bi odlican. 

Link to comment

Chevrolet znak nije ruzan samo na tom dresu, debilan je as it is. Jedna od najvecih grdoba logo dizajna ikada.

Edited by IndridCold
Link to comment

Utd definitivno away beo (okačen pre par strana) a treći crn i to sa famoznim narandžastim prugama, a ne crvenim kako je isprva isgledalo. Home je za sada dobro čuvan, a priča je da bi trebao da bude kao beli samo sa odgovorajućim bojama...

 

adidas-manchester-united.jpg

 

manchester-united-15-16-.jpg

 

 

 

 

Strajps na crnom dresu su ipak tzv monohromatska crvena, iako na nekim slikama deluje da je narandžasta. A ovo je šorc: 

 

manchester-united-15-16-.jpg

 

Za kraj izašao i leak glavnog dresa koji deluje da je autentičan:

 

manchester-united-15-16-.jpg

Edited by ducca
Link to comment

Crevni je fenomenalan, beli ok, ovaj sa ovim-kakve-god-boje štraftama mi je malo to much. 

Ali sa ovim govnetom od grba sve što je lajkbl koliko toliko treba poštovati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...