Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

Ovaj engleski iz Keeganove ere mi je jedan od najlepsih reprezentativnih. I oni danski su bili vrhcina. Mada, tesko da bi ova nova glupa Fifina pravila dozvolila takvo sarenilo.

 

+1

 

za jednu stranu brda biće grozni, na drugoj će biti oduševljeni

tako predvidljivo

-_-

 

ja sam na pravoj strani brda ali mi je dres ok. mozda zato sto ga je ortak radio 

Link to comment

šta nije jasno? levica bolnica, desnica grobnica. stara fora bar 30 godina.

 

Nije jasno sto deskriminisu levoruke :fantom:

 

 

A vezano za UMBRO, fin spotic, mada su oni odavno skurcali, pojeo ih NIKE i ADIDAS plus se pojavilo dosta nekih novih marki. Moja ljubav ide preko UTDa i ENG repke, imam jedno 10tak dresova i sorc (na kom pise MADE IN ENGLAND, mos misliti kolko je sorc star a nije mrdnuo ni posle stotine i stotine pranja). Plus patike za fucu, njihov sam ekskluzivac zadnjih 15 godina sigurno :) .

Link to comment

Super su dresovi. Možda sa distance deluju malo groteskno ali snaga ovih dresova je u konceptu. Da sam Partizanovac sigurno bih pazario, pošto je 3600 smešna cena za ovaj rad.

Link to comment

Nije jasno sto deskriminisu levoruke :fantom:

 

 

A vezano za UMBRO, fin spotic, mada su oni odavno skurcali, pojeo ih NIKE i ADIDAS plus se pojavilo dosta nekih novih marki. Moja ljubav ide preko UTDa i ENG repke, imam jedno 10tak dresova i sorc (na kom pise MADE IN ENGLAND, mos misliti kolko je sorc star a nije mrdnuo ni posle stotine i stotine pranja). Plus patike za fucu, njihov sam ekskluzivac zadnjih 15 godina sigurno :) .

 

Umbro je skroz pukao, Nike ih je očerupao pa zavaljao Iconixu. Portfolio im je bulja, kao i kvalitet.

Link to comment

Ragbi-klub-Partizan-11.jpg

 

:huh:

omaž dvojici preminulih trenera

 

sranje što je streč, meni to gej. malo.

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...