Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

Crveno plava sa onim soc nijansama i jeste bila ruzna. Cak je i Borac Banjaluka odradio bolje tu kombinaciju. Ovo je prilicno lose, bledunjava crvena, a o krstachi smo se vec slozili.

Link to comment
  • 3 weeks later...

10511660_723957744323940_509587854763947

 

copa football radio reetro fejnordove dresove

:Hail:

 

zašto ovde nema neko mooda da tako nekome da da uradi novu kolekciju, npr. mesto ove presmešne umbro

Link to comment

10511660_723957744323940_509587854763947

 

copa football radio reetro fejnordove dresove

:Hail:

 

zašto ovde nema neko mooda da tako nekome da da uradi novu kolekciju, npr. mesto ove presmešne umbro

 

Fejenord je gay klub, prave momčine ionako navijaju za Spartu ili Ekscelsior. :fantom:

Link to comment

koja je veza warriora i new balancea?

 

ili su prosto proemnili dobavljača?

 

Ратник је био независна марка фокусирана на најгеј од свих спортова лакрос, а онда ју је Баланс купио. Из само њима знаног разлога су били одлучили да иду са ратничким именом које нема никакву препознатљивост изузев уског круга размажене дечурлије већином на Источној Обали. Изгледа да су се коначно дозвали памети око препознатљивости робне марке.

Fejenord je gay klub, prave momčine ionako navijaju za Spartu ili Ekscelsior. :fantom:

Аха.™ За фејнорд навијају само вегани, хипстери, уметници... :s_c:

Link to comment

Ovi crni dresovi PFCa su fenomenalni. Pogotovu kad su bez sponzora.

 

Ja bih na garnituru dodao još neke retro zajebancije, tipa prugaste štucne. 

Link to comment

Nisu loši mada je po meni grb premali, mada je to problem sa svim adidas garniturama. Što se sponzora na dresu tiče, ja bih radije da ga imamo, to je oko 500K više u klupskom budžetu godišnje.

Link to comment

zar veličina grba nije usaglašena nekim mafiosa™ pravilnikom, bilo negde reči o tome, s tim što su ovi naši mamlazi ubudžili one dve zvezde u grb i time smanjili veličinu osnovnog.

izgleda sam jedan od retkih kome se ne dopada ovaj crni, inače svi crni do sada su mi bili :Hail:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...