Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

Svetlo plavi je definicija one stare "lepota je u jednostavnosti", srednji su najlošiji, ali teget mi je slaba tačka, moćni su mi nekako.

Link to comment
ne da imas ukusa nego... cenim da si se iseko na ovaj olimpikov.
a raspravljamo o ukusima?olimpikov je kršina, nema dodirne veze sa fudbalom i fudbalskim dresom. lazio nebeskoplavi podseća na majicu, ali ajde može da prođe. ova druga dva laziova stvarno ne kontam da tako izgleda fudbalski dres, da ne ulazim ute štrafte ružno ukomponovane, ko na majici sa pijace, sezona leto u srbiji 1993/94. grozno, ko totnam prošle sezone. ovaj interov home ima predebele štrafte, dok je ovaj beli, back to the sixties, odličan.osvajač keš 1964/65348946inter65.jpg
Link to comment
a raspravljamo o ukusima?
UVEK! angry.gifDobro bre, zezam se malo, što padaš u vatru odma?Meni okej ovaj laciov. Ima foru koja nije previše napadna. Jedino mi ovaj v izrez smeta. Podseća me na one što su furali 2001 ili druge, kako god. Onaj uski. Taj je, recimo bio malo preteran za moj ukus.Oko interovog rezervnog se slažemo. :)
Link to comment

ovo je bio njihov najjači dres.lazio-home-football-shirt-1998-1999-s_15408_1.jpgtakav, samo žuti, nosili su u BG, na revanšu protiv pfc 1998. kežman je tad zamenio dres sa salasom, a pošto je tad još živeo ovde blizu mene, išla je priča po kraju da mu ga je neko mazno sa terase dok se sušio! eto malo trivije.

Link to comment

sad sam se setio još jedne trivije, evo francuza na mundijalu 1978, sa zeleno belim štraftama!!!1978France-Hungary.jpgo čemu se radi? tekma sa mađarima, obe ekipe se pojavljuju u belim garniturama, tj. sa belim dresovima. kao što se vidi na slici, u momentu dok oblače nove dresove, imali su njihove standardne šorceve i štucne. pošto je bila stani-pani situacija, organizatori im na brzaka donesu dresove od nekog malog lokalnog kluba, tako da su francuzi igrali prvi i jedini put u dresovima sa zeleno-belim štraftama. evo i tada mladog platinija u tom dresu, samo je fotka bw.6.jpg

Link to comment
ovo je bio njihov najjači dres.lazio-home-football-shirt-1998-1999-s_15408_1.jpgtakav, samo žuti, nosili su u BG, na revanšu protiv pfc 1998. kežman je tad zamenio dres sa salasom, a pošto je tad još živeo ovde blizu mene, išla je priča po kraju da mu ga je neko mazno sa terase dok se sušio! eto malo trivije.
Slazem se za ovaj dres, sada je to vec i klasika. A istu pricu o Kezmanu cuo i ja. Tipa nije to ni bio neki prvi sprat/prizemlje. Verovatno ima preterivanja al ajd sad. Sa Mancinijem se menjao ako se ne varam.
Link to comment
Parmin home kit iz doba Save Miloševića. ako se već gađamo do jaja dresovima. Champion :wub:
Na ovaj mislis?308237218_6e9f2b1ecc_o.jpgTaj je i meni bio omiljen.
Link to comment

To je lotto, a Vi ste verovatno mislili na ovako nešto:5592789687_3960aed9eb.jpgNe pratim nešto fudbal ali sam stvarno voleo da gledam Parmu u danima kada je parma-lilian-thuram-52-mundi-cards-top-calcio-2000-serie-a-large-football-card-46073-p.jpgna desnoj strani radio za trojicu.

Link to comment
Sa Mancinijem se menjao ako se ne varam.
salas sigurno, bio mi dres u kući, držo ga ruci. dobro se sećam zelenih štrafti po njemu, od valjanja na travi posle fejkovanih faulova beskompromisnih startova mladena krstajića... inače, ako zanemarim partizan, my most valuable possession je ovaj dres:

inter 2003/04img06811.jpgnaravno, u pitanju je Boboimg06821u.jpg

imam nešto i za assucka, direkt iz marseja:

img06831.jpg

 

imam i zvezdin mister baby iz 90, i to beli No.9! :o

pokajnički edit:sve vreme mi je malo sumnjivo ovo oko salasa i mancinija, pa sam pozvao burazera da mi potvrdi priču, međutim on je potvrdio ducca-inu. dakle, ipak je kežman uzeo mancinijev dres, a ovaj salasov koji mi je buraz doneo na uvid te 1998. je zapravo zamenio iliev. iliev je dao dres malom dišljenkoviću (svi su oni generacija, i svi su živeli ovde u komšiluku), a on je prosledio svom odličnom drugaru - mom kid braderu. kaže mi brat da je bio tu u opticaju i dres daria marcolina, ali taj nisam video.

Edited by MocaVukotic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...