Jump to content
IGNORED

FILMSKA MUZIKA


Pera Zeka

Recommended Posts

Sinoć sam uživao u reprizi filma, a scene trčanja na plaži verovatno imaju sopstveni život koji nadilazi film. Naravno uz ovu nebesku temu:

 

 

Za klavirom, kolos sa Volosa propagira atleticizam uz cigaretu :lolol:

  • +1 7
  • Wub 1
Link to comment

@Ras Kakvo je iskustvo u letnjem bioskopu?

Izabrala sam jedan kineski film da gledam, mogu i nekoliko dana ranije da se kupe karte, koliko sam shvatila onaj pdf?

Link to comment
1 hour ago, Stela said:

@Ras Kakvo je iskustvo u letnjem bioskopu?

Izabrala sam jedan kineski film da gledam, mogu i nekoliko dana ranije da se kupe karte, koliko sam shvatila onaj pdf?

Super je gore!

 

Na početku je malo jača buka od saobraćaja, onda utihne. Minimalna distrakcija, obzirom da je i zvuk dovoljno glasan.

 

Da, ulaznice mogu unapred da se pazare.

 

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, adam said:

nije filmska muzika al nacin na koji je majstor iskoristio je magija. @Lancia gledaj ovo ako vec nisi, neces se zajebati.

 

 

Sad si me naterao da trazim seriju da gledam :) podseca me po nacinu setanja kamere, na ovo:

 

  • Wub 2
Link to comment

@Lanciada, da, to je ta kamera.

 

gledaj obavezno. svaki film je za sebe i super su al meni je lovers rock najdrazi. mozda i zbog nacina na koji se bavi rasizmom kao temom. tako ga je sjajno obesmislio. car!

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Koliko su Leone i Morikone bili odličan tandem vidi se u sledeće dve kompozicije koje su toliko obogatile scene da počinju da se razvijaju simpatije prema bubašvabi u ljudskom obliku koje se sve više pojačavaju do kraja filma. Bez njih ne bi to bilo to.

 

Svaka čast maestro

 

 

 

Link to comment

@Ras jel si to bio u letnjem bioskopu Zvezda? Kako se kupuju karte, koliko ranije treba doci?

 

BTW, ja sam svojevremeno napravio maraton filmova sa Vangelisovom muzikom (nije bio mali poduhvat). Ako zelis da vidis Vangelisovu muziku u punom sjaju gledaj film Antarctica (po istinitoj prici). Bukvalno je muzika narator filma. Jedno od najlepsih iskustava koje sam imao.

 

 

Link to comment

BTW, ne znam gde sam kao klinac cuo ovu kompoziciju, vidim da se motala po dosta filmova ali mi je ostala urezana za ceo zivot:

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...