Jump to content
IGNORED

Идеолошки пројекат Бадњак


Fantom iz Opere

Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Fantom iz Opere

    246

  • Д

    50

  • kim_philby

    43

  • woodooinstalater

    34

LOL, ovo ni MP40 ne bi mogao da smisli (sa gotivcevog linka)Perun: Mislim da je malo kasno za predskazivanje,sve je vec dokazano,bar u nasem slucaju.Odgovori Preporučujem (+50) Ne preporučujem (-11)Filip todorovic: Nikad nije kasno ! Trebamo slediti Hrista - NJegosa i Che Gevaru.A neki Obilic ce da nas povede!!!Odgovori Preporučujem (+48) Ne preporučujem (-17):lolol:

Link to comment
vatrena lopta koja para nebo opisana je i u bibliji...biblijski narod stvarno jesmo a kakva nam je uloga u novom dobu videcemo a po svemu sudeci glavna...zivela srbija!
Link to comment

Komentari su fenomenalni.

Ne znam zasto za misljene niste pitali recimo oca Joila, najveceg duhovnika SPC, nego jednog astrologa, kada znamo da je astrologija izricito zabranjena pravoslavcima i smatra se djavoljom rabotom?! Jarcevi, Rakovi, budalastine. Astrolozi laju na zvezde. Mislim, sujeverju nikad kraja. Zemljotresi su se kao i padovi meteorita u Srbiji desavali uvek pred neke velike promene i nemire. Zbog toga, patrijarh Pavle je o zemljotresima i poplavama pricamo kao opomenama od Boga. On je pricao da ukoliko se posle te opomene nista ne promeni, kazna ce doci iznenada. Zbog totalnog sunovrata morala, parade bolesti i svega ostalog u zemlji Srbiji, Sodoma i Gomora bi mogla da dozivi reprizu.
Ma vazi.
Link to comment

To je logično pomisliti, no ne znam za Kurir, ali za 1 drugi naš tabloid znam lika koji je jedno vreme radio na (ne)odobravanju komentara. Jebo te, kad on počne da priča o toj torturi, treba pratiti te facijalne grčeve. "Ajoj jebo te, dolaziš na posao, pre nego što kafu popiješ misliš da spičkaš komentare, to ćeš za 5 minuta, otvoriš, pročitaš samo 3 i smuči ti se čitav svet..."

Link to comment
kafa.gifТако су се и Харконени ругали пророчанствима Слободњака о појави Муад' Диба. (морам мало да укључим западне литературе да бисте схватили поенту)И да, војводу Лета Атреида звали су Црвени Војвода. :) Да, да, заробљени војвода.
Link to comment
To je logično pomisliti, no ne znam za Kurir, ali za 1 drugi naš tabloid znam lika koji je jedno vreme radio na (ne)odobravanju komentara. Jebo te, kad on počne da priča o toj torturi, treba pratiti te facijalne grčeve. "Ajoj jebo te, dolaziš na posao, pre nego što kafu popiješ misliš da spičkaš komentare, to ćeš za 5 minuta, otvoriš, pročitaš samo 3 i smuči ti se čitav svet..."
Eh... Taj se i dalje time bavi, između svih ostalih zamešetateljstava koje su mu pride uvalili... A najbolji su komentari tipa: "Ma, ko ste vi, bednici nijedni, pa da bilo šta loše kažete o carici kakva je Ceca!? Ako i jeste uzela pare od transfera tih, tamo nekih, fudbalera, sigurno ih je pametnije potrošila nego neki kriminalci!" Ai, caramba! :isuse:Elem, da se vrnem na temu, onaj forum se uklapa u sveopštu sliku ovog dela sveta, koji se svojski upinje da bude smatran državom, a nastanjuju ga oblici života bazirani na vodi, ugljeniku i drugim gradivnim materijama, koje su iste kao i kod običnih ljudi. Samo, oni koji nastanjuju to parče zemlje ne mogu da se uklope u ljudsku vrstu. Osim, naravno, ako ne pripadaju nekoj vrsti vanvremensko-vanprostornog azila kao što je PPP.:)
Link to comment
fictional
Не разумеш.kafa.gifИ фикција може садржати митске праузоре, пра-слике, пра-митове, архетипове...Тако је са епским песмама о Марку Краљевићу, али и са понеким модерним ауторима.Док читам Васка Попу и песме о Хромом Вуку дође ми да почнем да завијам.(али зато је он наш најбољи песник јер је користио српске пра-митове у поетици)
Link to comment
Док читам Васка Попу и песме о Хромом Вуку дође ми да почнем да завијам.(али зато је он наш најбољи песник јер је користио српске пра-митове у поетици)
jes ima nešto (pra)iskonski mračno u tim vučjim pesmama. popa rula.
Nadomak poslednjih gradskih kućaNašli su na putu zaklane konjeUpregnute u prazna kolaI na dudu kraj putaTrgovca pretvorenog u belu ovcuCele su noći vukovi igrali koloOko voćke s mirisom ljudskog mesaTi bi se lako nagodioS repatim igračimaKaže mi staramajkaBuljim u njene vučje zubeI trudim se da joj odgonetnem smehTrčim u baštu iza kućePenjem se na zavejanu kruškuI vežbam se u vučjem zavijanju
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...