Jump to content
IGNORED

Идеолошки пројекат Бадњак


Fantom iz Opere

Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Fantom iz Opere

    246

  • Д

    50

  • kim_philby

    43

  • woodooinstalater

    34

Але и аждајеЉотићевци, талибани, дверјани, вехабије, зилоти, екуменисти, глобалисти, скинхедси, расоналисти, демоНкрате, аутономаши, мондијалисти, образовци, либерали, стројевци, слушаоци радио емисије "Пешчаник", читаоци часописа „Двери српске“, хватачи радио сигнала "Слободна Европа", гледаоци "Гласа Америке", фанови шоу програма "Велики Брат", посетиоци трибина "Двери Српских" на Машинцу, власници сабраних дела Николаја Велимировића, као и власници ЦД-а "Aко Србија стане", турбо-мега-гига хришћани, уклети напредњаци,.... ово је подфорум за ваше пропагандне летке. nishta bez Peshchanika :Dzar ti ovo projekat ne zvuchi malo bljak?...

Link to comment

10 година су на власти они који љубе НАТО чизму.Како онда очекивати да стигне С300?Ја сам изненађен што Руси уопште бране Косово имајући у виду анти-руску политику ДОСманлија.

Link to comment
10 година су на власти они који љубе НАТО чизму.Како онда очекивати да стигне С300?Ја сам изненађен што Руси уопште бране Косово имајући у виду анти-руску политику ДОСманлија.
Jao si ga onome koga Rusi brane, a Grci hrane :P ....'Rusi sporo prezu, ali brzo jasu...'Citat, Kinik u trenutku slabosti :lol:
Link to comment

Србија у Форин офису: Мурал Сигисмунда Гецеа назван „Britannia Pacificatrix” (Британија миротворка) у Форин офису: Британија, приказана као нова Атена, рукује се са Америком. Иза Америке стоје у реду савезници из Антанте, а иза Британије полунаги младићи који представљају британске колоније. На средини платна, Британија је загрлила три девојчице приказане у облику богиње Психе. Ка Британији се уздиже Белгија, а поред ње, изнад српске тробојке, седи Србија која је загрлила Црну Гору којој се од срамоте због капитулације намерно не види лице.mirotvorka2.jpg

Link to comment

A šta ćemo sa diskriminacijom Srba satanista i brutalnom satanizacijom satanizma? Satanisti su još od Srednjeg veka najviše satanizovani u našem narodu. Satanizam ima pravo da bude organizovana religija, takođe. Dakle, pravda za sataniste!

Link to comment

Устанак Срба против Византије 1040. годинеСрби побеђују најјачу војну силу ондашњег света.Византијска војска изгубила је 40. 000 војника и седам заповедника, само током једне битке.luk.gifhttp://www.youtube.com/watch?v=DBgxl7D4Ldo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...