Jump to content

Идеолошки пројекат Бадњак


Fantom iz Opere

Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Fantom iz Opere

    246

  • Д

    50

  • kim_philby

    43

  • woodooinstalater

    34

opa. stigao polozajnik na PPPda ti je srecan bozic i da ti se ove blagorodne dine Idol vrati iz kazamataedit: modovi, dajte coveku nesto da popije

Edited by sherman
Link to comment

Не мора ништа, нисам жедан... ...а и Бадњи дан :wub: ми је некако дражи од Божића. :wub:badnjak4.jpg

Link to comment
Не мора ништа, нисам жедан...
ma ni meni nije nidocega, ali red je red....eh secam se tih badnjih dana kod dede i babe na selu... deda za taj dan pece prase i onda kad bude gotovo mi deca ne mozemo da izdrzimo a da ne glocnemo malo prasence. kad djoka, deda ne da da se prekida post. onda mi zovemo babu, koja otera dedu u tri lepe i da nam da glodjemo prase na badnji dan
Link to comment

Морам да приметим да ми је одувек било необично драго што немам нити једног јединог претка из Шумадије или Босне и што немам ништа са тим.

Link to comment
Морам да приметим да ми је одувек било необично драго што немам нити једног јединог претка из Шумадије или Босне и што немам ништа са тим.
Шумадија је место где се сударају две јаке етнопсихолошке струје, и о томе је бадњак :wub: писао...Срби западно од Мораве и Срби источно од Мораве, разликеhttp://forum.badnjak.com/viewtopic.php?f=4&t=8
Link to comment
Срби западно од Мораве и Срби источно од Мораве
Источно од Мораве су Румуни и Бугари који су последњих сто година посрбљавани. Знам прилично поуздано, пошто имам претке и Румуне и Бугаре (додуше из Македоније).
Link to comment
Источно од Мораве су Румуни и Бугари који су последњих сто година посрбљавани. Знам прилично поуздано, пошто имам претке и Румуне и Бугаре (додуше из Македоније).
Аха, Сад пишеш историју на основу породичних трачева. :isuse:
Link to comment

Не, та историја је исписана у стотинама истраживања пре 1878. Онда су напрасно сви морали да постану Срби.

Link to comment

Аха, а Стеван Синђелић је погинуо код Ниша ослобађајући Бугаре и Румуне?

Link to comment
Аха, а Стеван Синђелић је погинуо код Ниша ослобађајући Бугаре и Румуне?
Управо. Ако те заиста занима, неће ти бити тешко да нађеш литературу.
Link to comment
на основу породичних трачева. :isuse:
Иначе, не знам шта си тачно мислио са овим "породичним трачевима"?
Link to comment
Иначе, не знам шта си тачно мислио са овим "породичним трачевима"?
Па мислио сам као када се састану две Црногорчине у кафани и распредају надугачко о спектакуларним научним открићима Дукљанске академије која је открила да сво зло Црној Гори долази од вековне окупације Дукље/Зете од стране Срба. :isuse: Тако нешто.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...