Jump to content

Идеолошки пројекат Бадњак


Fantom iz Opere

Recommended Posts

Увиђам. Вид има 4 главе, а Тројица 3.
Ја покушавам да будем озбиљан. Јел Вид духовно биће или и телесно? Света Тројица немају никакве главе, изузев у визуелизацијама, осим Исуса када се утеловио.
Link to comment
  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Fantom iz Opere

    246

  • Д

    50

  • kim_philby

    43

  • woodooinstalater

    34

i sve zna
У словенским језицима реч Вид означава и унутрашњи вид - знање.Вид-ар је архаични назив за лекара.
Link to comment

Да... Војвода је као и Никола Тесла... тешко је рећи тачно шта... али ја такве људе називам змајевима, полубоговима и пророцима.

Link to comment
Да... Војвода је као и Никола Тесла... тешко је рећи тачно шта...
Он је само хипер-интелигентан, али је нажалост анти-геније.
Link to comment

.... он је српски Гандалф - мозак отпора тоталитаризму, бај д веј: генијалност је унапред дата особина, она се не стиче.

Link to comment
генијалност је унапред дата особина, она се не стиче.
Истина, оно што сам хтео да кажем је да је он зли геније.
Link to comment
Војвода је змај и полубог. :)
Narocito kad se valja ispred ukradenog dzipa...seselj.jpgStvarni mi nisu jasni ljudi koji ono smatraju cak i ljudskim bicem, a kamoli... Na cemu si, majke ti?
Link to comment
Да... Војвода је као и Никола Тесла... тешко је рећи тачно шта... али ја такве људе називам змајевима, полубоговима и пророцима.
Pljeskavica milenijuma.
Link to comment
Narocito kad se valja ispred ukradenog dzipa...seselj.jpgStvarni mi nisu jasni ljudi koji ono smatraju cak i ljudskim bicem, a kamoli... Na cemu si, majke ti?
Када су сви мислили да са ДОСом долази нова ера, Шешељ је без икаквог већег новца успевао да мобилише анти-глобалистичке снаге у Србији. И та одбрана џипа + избацивање из скупштине је једна врста магије. Од када Шешељ више није у скупштини не може се више чути говор који покреће, даје наду, усправља...Друго, српски змај не мора да буде претерано леп, али зато вила.... :wub:http://www.gloriamagazin.com/161/ljubavna_prica/hnr1.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...