Jump to content

islamski ekstremizam


wall

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    373

  • Hella

    361

  • Indy

    217

  • kim_philby

    205

Top Posters In This Topic

Posted Images

Link to comment
današnji dnevnik posvećujemo svim građanistima koji su danonoćno dreždali na onom budalastom topiku o - sad već zaboravljenom - prozapadnjačkom em sekularnom egipatskom proljeću. :piggy: čuvarima vatre čestitamo na snazi ognja. ženama egipta želimo srećan osmi mart. a slobistima i ravnogorcima deveti mart.
Čik idi reci nešto na tu temu na onom topiku.
Link to comment

Križić-Aida2!''Dear Evil Cunt...'' laugh.gif

"I don't know that atheists should be considered citizens, nor should they be considered patriots. This is one nation under God." --President George Bush, August 27, 1988 That pretty much sums it up who I am and where I stand on everything.
Hail.gif Edited by Roger Sanchez
Link to comment
Spasi me boze vernika.
Lakše malo - ne vjernika. Ze(i)lota, ovih koji bi druge da spasu. Po svaku cijenu. To su popovi (po samom pozivu) i pop-wannabes, kao ova sestra gore.
Link to comment

Karikiram. Imam i ja krsh vernika u familiji al me uvek presece kolicina ludosti i jos gore kolicina pravdanja tih ludosti koje je u stanju da se zalepi za bilo koju veru. Ja bih to zakonom zabranio -_-

Link to comment
Karikiram. Imam i ja krsh vernika u familiji al me uvek presece kolicina ludosti i jos gore kolicina pravdanja tih ludosti koje je u stanju da se zalepi za bilo koju veru. Ja bih to zakonom zabranio -_-
Главнина проблема је у томе што практично свака религија има, негде око члана 1, клаузулу о (тежњи ка) монополу. Ми смо у праву, сви остали нису, и ко је наш не може да буде њихов, а пошто смо ми једини у праву, није фер да не припустимо остатак света... Е сад, да је то само припуштање, још ђене ђене, него они имају тај порив да размажу реч, да уштеде остатак света. Да се шире.А кад почну да се шире, пре или касније постају организација, са све унутрашњом хијерархијом, чиновима, политиком изнутра и споља, парама... и то онда почиње да прави срања, убија или пујда на убијање, преобраћање, почиње да се меша у брак, рођење, смрт и уопште гледа да буде власт.Нека то раде код куће.
Link to comment

Pri tom pravi vernici imaju ne samo pravo nego i obavezu da se pridrzavaju bozje reci i ako je ona protivna zakonima ili opstim moralnim normama. A zna se ko ima tapiju na tumacenje bozjih primisli. Tako da ako je moj bog odlucio da nesto uradim ja cu uraditi a tebi ako se ne svidja mozes umreti, to je onda sigurno bozja volja.Podseti me na mog rodjaka iz Imotskog koji mi je pricao kako je jednom lokalnog svecenika pita kako je bog dozvolio u njegovo ime da se vode krstaski ratovi kad su u njima ubijani ljudi i osvajane njihove zemlje samo jer su muslimani a bog kazu gleda samo ko je kakav covek. Na to ce njemu svecenik "zasto je tako ti to ne mozes znati, to su bozje stvari". "I ja sam tada shvatio da ja ne mogu sve razumeti kako je bog odlucio jer nemam ja tu pamet da shvatim" rece meni rodja pun (bez zezanja) prosvetljenja. Jbg, to pravdanje ide tako lako i toliko cesto kod religioznih ljudi da je mene zaista strah od toga.

Link to comment

Pravi vernici ne postoje (srecom) : nema nijednog vernika koji sledi sve zakone svoje svete knjige, ma koja bila. Ponovo, srecom. Koja bi to klanica inace bila...Ipak, cak i u takvoj situaciji odnos covecanstva prema religiji me baca u duboki ocaj i mislim da ce to biti okidac koji ces nas sve odneti u 15:00

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...