Jump to content
IGNORED

islamski ekstremizam


wall

Recommended Posts

jbt, vidim koliko je burka situacija uzela maha medj srpskijem pucanstvom koje burku nikad nije videlo. zan pjer petrovici/johan mihailovici objasnjavaju srbljima stetnosti burke. podseca me na economistov clanak o jahmeeyee u cityju na koji se uglavnom javljaju diskutanti iz iju sa porukama... parafraziram... dali smo im prst/odgrizli su nam ruku/turci se nece smiriti dok nas ne poturce :D

Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    373

  • Hella

    361

  • Indy

    217

  • kim_philby

    205

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma meni je od svega najgore sto se eva grin muvala sa sarkozijem
ma nije se muvala ali on je pustao feromone u njinom pravcu. po tvrdnjama tabloida greenovka je bila 'zgrozena'. e onda se bacio na nesretnu carlu.
Link to comment
У основи не може се ништа постићи забраном ношења бурки, још ће бурке испати највеће мученице јер им сви јаднима нешто забрањују.
Zabrana burki jeste diskutabilna stvar. Isto kao što je diskutabilno održavanje statusa quo po tom pitanju. Ima li srednjeg puta?
Link to comment
Zabrana burki jeste diskutabilna stvar. Isto kao što je diskutabilno održavanje statusa quo po tom pitanju. Ima li srednjeg puta?
srednji put je koriscenje nevidljivog ogrtaca harry pottera umesto burki.
Link to comment
Zabrana burki jeste diskutabilna stvar. Isto kao što je diskutabilno održavanje statusa quo po tom pitanju. Ima li srednjeg puta?
edukacija, socijalne sluzbe, integracijalepe reci, ali slabi dometi jer nema volje ni sa jedne strane. Edited by gita og
Link to comment
srednji put je koriscenje nevidljivog ogrtaca harry pottera umesto burki.
:DOvo je pristupačnije rešenje:http://www.youtube.com/watch?v=kUoQMALWV7U
edukacija, socijalne sluzbe, integracijalepe reci, ali slabi dometi jer nema volje ni sa jedne strane.
Da, to jeste suština problema. Čudno je to, čovečanstvo sebe zadovoljno tapše po ramenu i hvali se pričama o velikom civilizacijskom napretku, a opet, u XXI veku nema pravo rešenje za žene sa džakovima na glavama...
Link to comment
djoli vidis problem se siri!
G. Willow Wilson – Converting To Islam And Selling Comics by Greg BaldinoSubmitted by admin on June 11, 2010 – 12:53 pm (23) commentsWillow Wilson by Amber French Through the bile and ignorance of the radical imans and self-righteous apostates, through the spin of the news networks and the pomposity of academics, I saw a straight, unwavering line. How could I be disappointed? I did not believe in Islam; I opened my eyes every morning and saw it.-G. Willow Wilson, The Butterfly MosqueAt the age of eighteen, an atypical reaction to a prescription drug left Air author G. Willow Wilson in an exhausted state of medical calamity. She couldn’t sleep, hair was falling out, and her heart felt like it was going to jump out and burst. Back and forth between medical examinations, lost in pain and confusion, Wilson made a promise to a God she’d never before acknowledged and promise to convert to Islam if the pain ended within three days. The adrenal distress lasted for over a year.So begins Wilson’s new book, The Butterfly Mosque, the story of how an American girl from a secular east coast background converts to Islam, moves halfway around the world, and falls in love- with a culture, a city, a faith, and a man. It’s also the story of how she began to find her voice as a writer; a voice that would give back to works such as her graphic novel Cairo,and the monthly series Air, both published by DC/Vertigo.
Link to comment
ma nije se muvala ali on je pustao feromone u njinom pravcu. po tvrdnjama tabloida greenovka je bila 'zgrozena'. e onda se bacio na nesretnu carlu.
Vratio si mi veru u zivot.
Link to comment

Nema me par dana i sta se sve ovde pojavilo :mellow:

sve vreme trazis 'neko resenje' ali da je to resenje penderk i zabrana. sto kaze silvija plat 'svaka zena voli fasistu'. ne znam bas za svaku ali tebi dobro ide.
leia verovatno zaista voli cvrstu ruku (da ne kazem spanking) jer bi te svako drugi poslao momentalno na ignore listu. Mozes li jos malo da izlizes taj izraz "fasista"?
malo je duzi tekst, ali vrlo zanimljiv.
Postoje razlozi zasto ovakve tekstove ne citam duze od jedne recenice. Jer se posle prve recenice grohotom ismejem i predjem na sledecu vest a ako sam zarad neke rasprave prinudjen da procitam ceo ovakav clanak onda mi se smuci zivot. I smucio bi se svakom ko ima malo mozga i nije totalno zaslepljen. Ovo je najgori oblik manipulacije sa zrtvom i takve bi poslao na lomacu a one kojima je tekst interesantan na detoksikaciju.
Već sam napisao na ovom topiku da zabrana burke, što je naizgled paradoksalno, nije sekularna, već upravo suprotno - religijski motivisana mera. U pitanju jeste strah od nepoznatog (ksenofobija). To što neki ateisti podržavaju ovu meru, ne čini je manje religijski motivisanom.
Zapravo nije religijski nego tradicionalno i nije nekontrolisani stah od nepoznatog (ksenofobija) nego strah od nepoznatog. Inace bi to bila sjajna reklama za agnosticki pokret - "o gledajte, svaki vernik je ksenofobican! Cak i oni mali ateisti, oduvek smo znali da su druga strana iste medalje."
Link to comment
leia verovatno zaista voli cvrstu ruku (da ne kazem spanking) jer bi te svako drugi poslao momentalno na ignore listu. Mozes li jos malo da izlizes taj izraz "fasista"?
nish ne brini, oseca se on ignored i bez liste, ali ocigledno ne iz razloga iz kog bi zeleo :D
Link to comment

Ali se psihopatsko ponasanje ne trpi bas svuda. Burka je spoljna manifestacija izvoza jednog nenormalnog modela drustva. Isovremeno i simbol njegove nepromenjivosti pred racionalnim zakljuccima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...