Jump to content
IGNORED

islamski ekstremizam


wall

Recommended Posts

To je beleska sluzbe, a ne politicara koji predlazu i glasaju za zakone.Jednostavno, nema opravdanja da se tako nesto uvede (zabrana).A jos manje opravdanja ima za pojedine komentare ovde koji nemaju veze sa brigom o pravama zena.Edit: u kontekstu, ono "militantno" ne znaci bukvalno, vec protestno.

Edited by dragance
Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    373

  • Hella

    361

  • Indy

    217

  • kim_philby

    205

Top Posters In This Topic

Posted Images

A jos manje opravdanja ima za pojedine komentare ovde koji nemaju veze sa brigom o pravama zena.
ja to vidim kao korak ka pruzanju sanse tim zenama da steknu bilo kakva prava.moguce da se trenutno pogresni ljudi za to bore na bahat nacin ali dok ne cujem bolju&realnu ideju...
Edit: u kontekstu, ono "militantno" ne znaci bukvalno, vec protestno.
znam, i vec sam rekla sta mislim o tome. Edited by Leia
Link to comment
znas sta, ako pocnes da pricas o silovanju u braku a onda krenes s kritikom zandarmerije koja preskace socijalnog radnika u procesu integracije stranaca - ne znam kakav odgovor ocekujes.za krivicno delo krivicno odgovaras, ili silovateljima iz drugacijih kulturnih miljea treba poslati socijalnog radnika, za njih vaze drugacija pravila?opet kazem, hipoteticna situacija jer krivicno delo treba prvo neko da prijavi.
drzim dve misli istovremeno:1) kazem ti da zakoni postoje2) a zezam se na racun onih kojima je soc rad gubljenje vremena. to jest na tvoj racun.ali me sada zamara ovo. burkoklasti su poceli da zaboravljaju sta govore pa vise nije ni izbliza interesantno.
Link to comment
drzim dve misli istovremeno:1) kazem ti da zakoni postoje2) a zezam se na racun onih kojima je soc rad gubljenje vremena. to jest na tvoj racun.ali me sada zamara ovo. burkoklasti su poceli da zaboravljaju sta govore pa vise nije ni izbliza interesantno.
zakoni postoje ali se ne sprovode (nema ko da prijavi krivicno delo), socijalni radnici postoje ali isto tako i nacini da se zaobidju,ti nastavi da se zezas al probaj da ti post od 2 recenice zvuci iole povezano. mada na osnovu ovog do sad sumnjam da cu pratiti ubuduce.
Link to comment
zakoni postoje ali se ne sprovode (nema ko da prijavi krivicno delo), socijalni radnici postoje ali isto tako i nacini da se zaobidju,ti nastavi da se zezas al probaj da ti post od 2 recenice zvuci iole povezano. mada na osnovu ovog do sad sumnjam da cu pratiti ubuduce.
ti citas samo izolovane postove. nista niz, nista tok. mislim kazes prvo da centri za soc rad kurcu ne vrede, impliciras da ne postoje zakoni a ondi se cudis sto ti neko to vraca. sedi procitaj pa ces videti sta pises. sve vreme trazis 'neko resenje' ali da je to resenje penderk i zabrana. sto kaze silvija plat 'svaka zena voli fasistu'. ne znam bas za svaku ali tebi dobro ide.
Link to comment
zakoni postoje ali se ne sprovode (nema ko da prijavi krivicno delo), socijalni radnici postoje ali isto tako i nacini da se zaobidju,
Iskreno, meni je jos na primeru Srbije presela praksa da ako imamo zakone koji se ne sprovode rešenje se traži u novim zakonima. To je indirektno, pa i direktno, priznanje poraza od strane države.
Link to comment
ti citas samo izolovane postove. nista niz, nista tok.
pa jedan tvoj izolovan post nema nikakav smislen niz niti tok, bas cu da se akam da trazim smisao loveci sta si sve pisao po forumu :D za ostatak lupnjave no comment, ajd ostaj mi zdravo
Link to comment
Iskreno, meni je jos na primeru Srbije presela praksa da ako imamo zakone koji se ne sprovode rešenje se traži u novim zakonima. To je indirektno, pa i direktno, priznanje poraza od strane države.
na koji je nacin poraz drzave ako njen gradjanin ne prijavi krivicno delo koje je nad njim pocinjeno?
Link to comment
na koji je nacin poraz drzave ako njen gradjanin ne prijavi krivicno delo koje je nad njim pocinjeno?
To znači da ne veruje državi, a to znači da država ne radi svoj posao kako treba
Link to comment
Pricam o principu
hoces reci da se u francuskoj ne sankcionise nasilje u porodici? to sto sam rekla da se zakoni ne sprovode nije krivica drzave nego oklevanja da se krivicno delo uopste prijavi, ako moram bas da ti crtam kao kimu.izvinjavam se ali bih se sad iskljucila iz diskusije, bez vase nije isto :P
Link to comment
hoces reci da se u francuskoj ne sankcionise nasilje u porodici? to sto sam rekla da se zakoni ne sprovode nije krivica drzave nego oklevanja da se krivicno delo uopste prijavi, ako moram bas da ti crtam kao kimu.izvinjavam se ali bih se sad iskljucila iz diskusije, bez vase nije isto :P
tu je vasa. kada se zakoni ne sprovode to je uvek, apsolutno uvek, krivica onih koji zakone treba da, jelte, sprovode. ovo je u stvari tautologija, ne bih rado polemisao o ovome
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...