Jump to content
IGNORED

islamski ekstremizam


wall

Recommended Posts

ne, ako cemo precizno - od njih "dolazi toliko dreke". ostalim braniteljima se ne bavim u ovom javljanju.i licne uvrede mogu da se izostave, nije naodmet. al nema veze, izgleda si se izborio za to pravo
a, znaci ja sad treba da verujem da si "ostale izostavila u ovom javljanju". pa zasto si ih izostavila, nego si jako precizno identifikovala branioce burki sa talibanima? nece to da moze u diskusiji. nista se ne podrazumeva, pogotovo u tako decidnim izjavama.inace kada napisem da je neki postupak "malo mentolski" (pa editovao da ne povredim tvoju osetljivu dusicu), to nije licna uvreda nego ostar stav o postupku koji moze, a ne mora bitii nesto sto je definisuce za tvoju licnost. ako bas insistiras da pricamo o tome, ti si nesto pominjala da one koji te parafraziraju "gadjas prackama". to jeste mentolska izjava, ja nemam druge reci za to.moras nesto da shvatis: ovo je forum. diskutujemo, ne mazimo jedni druge po glavicama. to, i da me iskreno, ali bas onako iskreno zabole za bilo ciju napumpanu sujetu i poviseni ego. Edited by vasudeva418
Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    373

  • Hella

    361

  • Indy

    217

  • kim_philby

    205

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni je nelagodno da vidim petnaestogodisnje klinke obucene kao sredovecne prostitutke... nekom je nelagodno da vidi pedere kako se drze za ruke na ulici mada, naravno, nema nista protiv njih dok to rade u svoja cetiri zida... ranije je nekima bilo nelagodno da vide crnce na univerzitetima na kojima studiraju belci

Edited by nasumica
Link to comment

Vasa i Kim su botovi, sad mi je sve jasno. Ono što je blejalo sa nama, pušilo, pilo alkohol i pričalo o receptima, to je bio hologram.

Link to comment
Vasa i Kim su botovi, sad mi je sve jasno. Ono što je blejalo sa nama, pušilo, pilo alkohol i pričalo o receptima, to je bio hologram.
ovo je samo forum, druze. privid. uceno pricamo o nacelnim stvarima, nista vise. a ti si Bracin bot :)@nasumica bravo za post Edited by vasudeva418
Link to comment
ovo je samo forum, druze. privid. uceno pricamo o nacelnim stvarima, nista vise. a ti si Bracin bot :)
Sledeći put kad budemo sedeli na pivu, ne kuckaj onoliko sumanuto po tastaturi. Ne volim kad se neko dere. Ni slanje opscenih smajlija prolaznicama mi nije bilo ok.
Link to comment
a, znaci ja sad treba da verujem da si "ostale izostavila u ovom javljanju". pa zasto si ih izostavila, nego si jako precizno identifikovala branioce burki sa talibanima? nece to da moze u diskusiji. nista se ne podrazumeva, pogotovo u tako decidnim izjavama.
mozda zato sto ocekujem od sagovornika da ne budu zadrti kao ti i da u svemu vide ekstremizam?
inace kada napisem da je neki postupak "malo mentolski" (pa editovao da ne povredim tvoju osetljivu dusicu), to nije licna uvreda nego ostar stav o postupku koji moze, a ne mora bitii nesto sto je definisuce za tvoju licnost. ako bas insistiras da pricamo o tome, ti si nesto pominjala da one koji te parafraziraju "gadjas prackama". to jeste mentolska izjava, ja nemam druge reci za to.
spominjala sam da na one koji nisu u stanju ni da procitaju napisano a kamoli da parafraziraju ne trosim pravu municiju.
moras nesto da shvatis: ovo je forum. diskutujemo, ne mazimo jedni druge po glavicama. to, i da me iskreno, ali bas onako iskreno zabole za bilo ciju napumpanu sujetu i poviseni ego.
ma cool, samo nemoj pucati u praznoodoh ja da shijem neke burke...
Link to comment

preciznost misli jednaka je preciznosti u govoru. da imas prave municije trosila bi je, cenim. ovo do sada ti je samo manevarska.

Link to comment
preciznost misli jednaka je preciznosti u govoru. da imas prave municije trosila bi je, cenim. ovo do sada ti je samo manevarska.
trosila da, rasipala ne. tebi bas dosadno na poslu, a? :D
Link to comment
od prve do poslednje reči se slažem sa digom ovde.okej pravo/sloboda da se osoba xy ponaša u skladu sa svojim uverenjima, ali ta sloboda prestaje onoga trenutka kada se preklopi preko slobode/prava druge osobe, u konkretnom slučaju je reč o mogućnosti utvrđivanja identiteta osobe. u tom trenutku, nakon saobraćajke recimo, mi više nismo jednaki jer ti meni možeš da vidiš lice a ja tebi ne.ne živim u sredini u kojoj žene šetaju pokrivene od glave do pete tako da ne znam kakve su reakcije kada im neko zatraži da radi identifikacije otkriju lice (u banci na primer ili prilikom hipotetičkog čukanja u saobraćaju). da li se oko toga diže larma ili se lice otkrije i stvari završavaju za 2 minuta?
Link to comment

super, sad je u pricu uvucena i licna kultura :isuse:kakve sad imaju vase licne komunikacione preferencije sa ovom pricom?aman bre odlucite se sta smeta - to sto ih teraju da nose burke, sto same to odlucuju, sto sa burkom lakse mogu da detoniraju diskoteku ili banku u koju sa burkom ne mogu da udju, sto je nekulturno pricati sa dzakom na glavi, sto burka znaci nezaposlenost a nezaposlenost znaci welfare? ja uopste vise ne mogu da pratim ova meandriranja.

Edited by vasudeva418
Link to comment
super, sad je u pricu uvucena i licna kultura :isuse:kakve sad imaju vase licne komunikacione preferencije sa ovom pricom?aman bre odlucite se sta smeta - to sto ih teraju da nose burke, sto same to odlucuju, sto sa burkom lakse mogu da detoniraju diskoteku ili banku u koju sa burkom ne mogu da udju, sto je nekulturno pricati sa dzakom na glavi, sto burka znaci nezaposlenost a nezaposlenost znaci welfare? ja uopste vise ne mogu da pratim ova meandriranja.
ma mi bi da im gledam za djabe zene.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...