Jump to content
IGNORED

islamski ekstremizam


wall

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    373

  • Hella

    361

  • Indy

    217

  • kim_philby

    205

Top Posters In This Topic

Posted Images

@shan jan: pa jeste, to je kompromis sa ljudima koji veruju u duhove. ne vidim nista lose u tome pa se necu time dalje baviti
Ne vidis nista lose u uskracivanju prava drugih?Dobro™.
Link to comment
Ne vidis nista lose u uskracivanju prava drugih?Dobro™.
a ti? mislim jedina koja ovde intervinise kao nasilnik je francuska drzava. vi nadam se da shvatate da branite drzavu, sa sve zandramima, psima, bankama, bornim kolima i karlom bruni, od male grupe gastosa. i to zena. ovo se ne radi da bi se ti ljudi integrisali vec da bi se objasnilo sta znaci biti francuz. a pri tome ni oni sami to ne znaju. vise su francuzi badiou & goddard od sarka & kompanije neo-petenista.znaci vrlo jednostavno. SOS telefoni, sigurne kuce, obrazovanje & integracija. a ne nasilje koje uvek za odgovor ima to da se 'mladi divljaci' dignu na oruzije po predgradjima. Edited by kim_philby
Link to comment

Zabole me za francusku drzavu. Ja ovde pricam o uopstenom stavljanju satora na zene i uticaju na druge ljude. Al dzaba pricam, vasudeva ne vidi dalje od islamofobije kao sto ni ti ne vidis dalje od kulturnih rasista.

Link to comment
znaci vrlo jednostavno. SOS telefoni, sigurne kuce, obrazovanje & integracija. a ne nasilje koje uvek za odgovor ima to da se 'mladi divljaci' dignu na oruzije po predgradjima.
:mellow: Ček sad, nije mi jasno. Koji će mi kurac ovo boldovano ako napravim slobodan izbor da sutra iz kuće izađem u određenom odevnom predmetu?
Link to comment
:mellow: Ček sad, nije mi jasno. Koji će mi kurac ovo boldovano ako napravim slobodan izbor da sutra iz kuće izađem u određenom odevnom predmetu?
ne to ako si zrtva nasilja ato sto si odlucila da ucinis nesto nasuprot tradiciji ili volji muza pijanca ili oca nasilnika ili vec nekoga. bio on francuski prodavac bageta ili alzirski muftija.@shan: zabole i mene za francusku drzavu ali o njoj pricamo. ili govorimo o nekom teroru apstrakcije gde bi ti polako cistio svet sve dok ne dodjes do nekog oblika po svojoj meri. Edited by kim_philby
Link to comment

Jel svet samo po mojoj meri onaj gde mozes da vidis lice onoga sa kim pricas? Ja mislio da je to nesto normalno.A kakav je svet po tvojoj meri? :unsure:

Link to comment
Jel svet samo po mojoj meri onaj gde mozes da vidis lice onoga sa kim pricas? Ja mislio da je to nesto normalno.A kakav je svet po tvojoj meri? :unsure:
normal_pope_wednesday.jpgali zadovoljit cu se onim gde je drustvo uvek ispred drzave.
Link to comment
Avganistan?
mislim da je tamo sukob izmedju talibanske teokratije & plemenske korupcije.da ne govorimo o tome da u poslednjih 30 godina nisu imali dana mira zahvaljujuci sekularnom i progresivnom zapadu.malko trollujem ovim. mozda treba da otvorimo topik tipa: vasa idealna zemlja.
Link to comment
bla bla... francuski kulturni rasizam... bla bla...
Koji si ti demagog. Dzaba ja pitam vrlo konkretno pitanje, mozak ti zna samo za jedan kolosek.
Link to comment
Koji si ti demagog. Dzaba ja pitam vrlo konkretno pitanje, mozak ti zna samo za jedan kolosek.
pa i dobio si veoma konkretan odgovor. ti si taj koji se zabavlja apstrakcijama. plus, sta ja sada treba tebi da odgovorim: 'moj mozak se makar negde krece' ili tako nesto?zivi malo za fajt. mozes bolje.
Link to comment

Подршка дресирању жентурача које су до сад трошиле време на возикање, чибучење и одабир халтера.

Hamas zabranio ženski donji veš u izlozimaTanjug | 29. 07. 2010. - 21:16h | Foto: AFP - IlustracijaIslamistički pokret Hamas koji kontroliše pojas Gaze zabranio je vlasnicima radnji da izlažu ženski donji veš u izlozima, naglasivši da time vređaju javni moral.

Ova zabrana ima za cilj da "povrati javni moral u palestinskom društvu", sudeći po i - mejl poruci koju je danas poslao portparol policije Hamasa Ajman Batniđi."Policija će takođe pokrenuti istrage ponašanja vlasnika radnji kako bi se izbegao svaki sumnjiv odnos sa ženskim kupcima," navedeno je u saopštenju.Naredba o donjem vešu takođe predviđa da se uklone lutke manekeni iz izloga i da se vrata radnji drže otvorenim kada su žene unutra. Oni koji to prekrše, platiće kaznu.To je najnovnija mera kojom se reguliše ženska skromnost u skladu sa tradicionalnim muslimanskim običajima koje je Hamas uveo kada je pre tri godine silom preuzeo kontrolu nad pojasom Gaze od umerenijeg Fataha.U oktobru prošle godine ženama je zabranjeno da se voze s muškarcima na motornim skuterima, a devojčicama u javnim školama je naređeno da nose marame na glavi.Pre dve nedelje ženama je zabranjeno da puše nargile.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...