Jump to content
IGNORED

islamski ekstremizam


wall

Recommended Posts

60920_sarajevo-protest_f.jpg?ver=1280148070
Ko normalan zeli samovoljno da nosi ovo? Kapiram da ima zena koje moraju, kapiram i da ima onih kojima su toliko punili glavu da misle da tako treba, ali brate ko bi samovoljno razumnim misljenjem zakljucio da bi bilo super da ovo nosi?Sad ce vasudeva da se javi kako je i zigosanje do jaja ako je to muslimanski obicaj na koje zene dobrovoljno™ pristaju.
Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    373

  • Hella

    361

  • Indy

    217

  • kim_philby

    205

Top Posters In This Topic

Posted Images

nema sanse da dokazes da je zena odlucila da nosi burku svojom voljom
nema, niti bona fide izjava slobodnog gradjanina uopste mora da se dodatno dokazuje.
pa isto tako nema načina da dokažeš da je neko na to naterao
ima. zena moze da kaze da trpi nasilje u porodici, ili nasilje mora da prijavi okolina zene, porodica i prijatelji, ili da ono bude na neki drugi nacin dokumentovano i dokazano. do tada, drzava bi trebala da drzi svoj golemi nos podalje od porodicnog zivota.@shan janna ovom svetu postoje sledbenici raznih radikalnih verovanja i zivotnih stilova. neki ustaju u 3 ujutru da se mole Bogu, drugi pak izbegavaju da jedu meso. treci, umesto da uzimaju telo zene, polno opste sa drugim muskarcima, i cak dozvoljavaju da im uvlace penis u anus. ja ne znam ko bi normalan zeleo nesto tako. (disclaimer za morone: sarkastican sam). Edited by vasudeva418
Link to comment
ponavljam, zabole me kurac za Nadju Dizdarevic, ne znam ko je ta osoba niti me zanima.mene zanima: ima li takvog delije koji ce reci da Dodik predlogom zabrane burke zeli da zastiti bosnjacke zene od diskriminacije?
Mene Dodikovi motivi zanimaju ko i tebe Nadja Dizdarevic.
Link to comment
Ko normalan zeli samovoljno da nosi ovo?
ko kaže da moraju da budu normalne? šta je normalno? možda su veoma mazohistički raspoložene i žele da budu potčinjene svojim muževima. aj nek me neko ubedi da takve žene ne postoje.postoje, i državna zabrana će za njih biti represivna, a ne volja njihovih muževa.
Link to comment
I ovo je uglavnom dobrovoljnoThis is a rather horrifying article about young girls reading Harry Potter one moment, and then dragged off to get their clitorises chopped off. It's got these nasty little details like, if you pay extra, you can get the butcher to use a clean knife.But there's an odd disjoint here, too. It's the UK, a modern western nation.
Link to comment
a ozbiljno, zasto bi relevantni bili medjedevi motivi?
pa ne znam, mozda zato sto je to covek koji negira genocid u Srebrenici i kaze da Srbima ne smeju da sude sudije muslimanske vere?a na tu glupost na koju niko od vas protivnika nije u zivotu ni pomislio dok se nisu neki kao Dodik nasli da primete da je nekoliko hiljada zabradjenih zena odjednom veliki problem sekularne Evrope. ma daj bre. naravno da su motivi bitni. Edited by vasudeva418
Link to comment
kako to mislis gancije? postoji zakonska obaveza da se zavrsi osnovna skola, i to vazi za sve gradjane. oko toga ne sme da bude diskusije.odlicno trik pitanje, ali sa logickom greskom: niko ne moze dokazati da nosenje burke (pod uslovom da je zena sama odluicila da je nosi) degradira zenu, to je samo stav koji zavisi od kulturnog konteksta, a ne i proverljiva cinjenica. sa druge strane, osnovna skola se mora imati, mrzi me i da objasnjavam zasto
sto izostajanje osnovnog obrazovanja degradira ljude? da li mislis da romima koji nisu zavrsili skolu smeta ta usputna okolnost u zivotu (po njihovom mnenju)? Edited by Velecasni Precog
Link to comment
sto izostajanje osnovnog obrazovanja degradira ljude? da li mislis da romima koji nisu zavrsili skolu smeta ta usputna okolnost u zivotu (po njihovom mnenju)?
ajd ne zajebavaj
Link to comment
pa ne znam, mozda zato sto je to covek koji negira genocid u Srebrenici i kaze da Srbima ne smeju da sude sudije muslimanske vere?a na tu glupost na koju niko od vas protivnika nije u zivotu ni pomislio dok se nisu neki kao Dodik nasli da primete da je nekoliko hiljada zabradjenih zena odjednom veliki problem sekularne Evrope. ma daj bre. naravno da su motivi bitni.
nije tacno, odvajkada se plasim burki :(
Link to comment
@shan janna ovom svetu postoje sledbenici raznih radikalnih verovanja i zivotnih stilova. neki ustaju u 3 ujutru da se mole Bogu, drugi pak izbegavaju da jedu meso. treci, umesto da uzimaju telo zene, polno opste sa drugim muskarcima, i cak dozvoljavaju da im uvlace penis u anus. ja ne znam ko bi normalan zeleo nesto tako. (disclaimer za morone: sarkastican sam).
I u normalnom svetu je to svedeno na neku razumnu meru. Da, ima i onih koji prolaze razne vrste bolne incijacije, ima i onih koji sebi ogranicavaju deo hrane etc etc... Medjutim sve to je svedeno na meru da ne utice previse na normalan zivot. E sad ako ti "izaberes" da nosis odecu zbog koje te prijatelji nikad nece videti, zbog koje ces svakodnevno imati smanjenu vidljivost, zbog koje nikad neces uspeti da uspostavis neverbalnu komunikaciju, nikad ljudi nece znati da li se iskreno smejes (ili uopste smejes), da li si tuzna ili namrstena... onda se to zove sjebati kompletan zivot zbog nekog verskog obicaja i to samo moron moze dobrovoljno da zeli. Nema to veze sa nekim verskim slobodama/kulturnim razlikama osim u tvojim snovima.
Link to comment
ajd ne zajebavaj
idem izokola, cekam da kazes zasto je bitno osnovno obrazovanje, zasto je to zakonska obaveza svih gradjana i zasto postoje sankcije za neizvrsavanje te obaveze. a kad to kazes, pisem spremljenu paralelu.hvala.:)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...