Jump to content
IGNORED

islamski ekstremizam


wall

Recommended Posts

Slika (i reci) sa danasnjih demonstracija u Sarajevu. Ovde se lepo vidi kako se za izbor nikaba/burke zene slobodno opredeljuju jos u predskolskom uzrastu.60919_sarajevo-protest1_f.jpg?ver=128014803460920_sarajevo-protest_f.jpg?ver=1280148070
bilo bi vrh da se smuvaju :)post-16932-1142709260.jpg
Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    373

  • Hella

    361

  • Indy

    217

  • kim_philby

    205

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dodikovi partijski vojnici sasvim sigurno se bore protiv nikaba zato sto veo ugrozava sekularno drustvo isuse.gifPrekinuta sednica zbog nikabe28. jul 2010. | 14:26 | Izvor: BetaSarajevo -- Sednica Predstavničkog doma parlamenta BiH prekinuta je na zahtev poslanika SNSD, zbog prisutne žene koja je imala pokriveno lice. Poslanik SNSD-a Željko Kuzmanović zatražio je od službe obezbeđenja informaciju o tome na koji način je izvršena identifikacija osobe za nikabom. Utvrđeno je da je žena pod nikabom Nađa Dizdarević, predstavnica Udruženja za ljudska prava "Ravnopravnost za sve", koje se protivi donošenju zakona o zabrani nošenja odeće koja u potpunosti prekriva lice islamskih vernica. Ona je novinarima izjavila da je "povređena i razočarana", jer se od "drugih ljudi razlikuje tek po komadu odeće". "Zakon o zabrani nošenja nikaba je tek predložen, a ovakvo ponašanje prema meni pokazuje da oni nikada nisu poštovali ženu mislimanku", kazala je Dizdarević. Još je navela da u zagradu parlamenta BiH dolazi godinama, da je svi iz osiguranja poznaju i da nema potrebe za identifikacijom. Na sednici Kolegijuma, pred početak sednice Predstavničkog doma, zamenik predsedavajućeg Milorad Živković iz SNSD-a najavio je da će srpski poslanici napustiti zasedanje ako mu bude prisustvovala Nađa Dizdarević. SNSD je ranije u parlamentu BiH pokrenuo inicijativu o donošenju zakonakojim bi u ovoj zemlji bilo zabranjeno nošenje nikaba, tvrdeći da je to jedan od načina borbe protiv terorizma

Link to comment
Slika (i reci) sa danasnjih demonstracija u Sarajevu. Ovde se lepo vidi kako se za izbor nikaba/burke zene slobodno opredeljuju jos u predskolskom uzrastu.60919_sarajevo-protest1_f.jpg?ver=128014803460920_sarajevo-protest_f.jpg?ver=1280148070
mrak. bukvalno. tezimo sledecem:burka 2.0predator.jpg(daleko vise u skladu sa porukom koju hocemo da posaljemo: zle+nevidljive)
Link to comment
:lol:
smesno jeste. nego hajde da pricamo o motivu Dodika da ovo radi. da li je u pitanju plemenita teznja Dodika da Bosnjaci udju u Evropu otvorenog lica?@braca:ne znam i ne zanima me. uopste me ne zanima Nadja Dizdarevic. mene u ovoj prici samo zanima motivacija Dodika da insistira na zabrani burki. Edited by vasudeva418
Link to comment
@braca:ne znam i ne zanima me. uopste me ne zanima Nadja Dizdarevic. mene u ovoj prici samo zanima motivacija Dodika da insistira na zabrani burki.
dobro™
Link to comment
smesno jeste. nego hajde da pricamo o motivu Dodika da ovo radi. da li je u pitanju plemenita teznja Dodika da Bosnjaci udju u Evropu otvorenog lica?@braca:ne znam i ne zanima me. uopste me ne zanima Nadja Dizdarevic. mene u ovoj prici samo zanima motivacija Dodika da insistira na zabrani burki.
mozda je to, a mozda se covek boji bombasa samoubica :(
Link to comment

Prepustam podijum Braci. Ocekujem da cemo u daljoj raspravi videti da je Dodik branilac evropskih vrednosti laugh.gif@bracaone jesu. sta cemo sa onima koje nisu? verovatno ima i takvih grupa. kojim malim grupama Arapkinja valja verovati?

Edited by vasudeva418
Link to comment
Boudella El-Hajj, alzirski "borac", proveo 7 godina u Guantanamo Bay-u
osudjen je za?...
onima koje su nisu represivne.
ovim vracas topic na pocetak. pazi "represija" je, po definiciji, stanje potlacenosti, izlozenosti necijoj samovolji. za protivnike zabrane, ona je represivna mera. a kada je nosenje burke akt slobodne volje, tada nema govora o represiji.jedno pitanje:zalazete li se za zabranu sadomazohistickih klubova?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...