Jump to content
IGNORED

islamski ekstremizam


wall

Recommended Posts

nemate pojmu o pojmi, samo ceska verzija je ona prava
CZ verziju 4 ppp himnu ! To se čekalo a sad svi zajedno :s_p::s_c::s_u::s_a::s_d: :lala: i prestolonaslednik :kralj: ! Edited by Gvozdeni
Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    373

  • Hella

    361

  • Indy

    217

  • kim_philby

    205

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

На језику Б92 се каже "младић који живи на југу Шведске" или "Швеђанин пореклом с Косова", а на српском значи "Алија Менсур, двадесетједногодишњи Арнаут и исламски фундаменталиста".

Uhapšen napadač Larsa Vilksa16. maj 2010. | 14:18 | Izvor: Beta StokholmUhapšen je Šveđanin poreklom sa Kosova, zbog sumnje da je podmetnuo požar u kući Larsa Vilksa, autora kontroverzne karikature proroka Muhameda sa psećom glavom.

"On je švedske nacionalnosti ali poreklom s Kosova i do sada nije bio poznat policiji", rekao je portparol policije Kale Person. Ime mladića nije objavljeno.Mladić koji živi u Nandskronu na jugu Švedske, 40 kilometara od mesta gde se nalazi kuća Larsa Vilksa, uhapšen je sinoć u svom domu, na osnovu "ličnih stvari" nađenih blizu požara.Očekuje se da će sutra biti odlučeno da li protiv njega da se podnese optužnica, rekao je Person.Požar je podmetnut u kući Larsa Vilksa u noći između petka i subote. Izazvana su lakša oštećena na zgradi, deo fasade je zacrnjen, prozori slomljeni i unutra su nađene flaše sa benzinom ali vatra se sama od sebe ugasila.Vilksova karikatura objavljena 18. avgusta 2007. godine u regionalnom švedskom dnevniku da bi ilustrovala značaj slobode izražavanja izazvala je bes mnogih muslimana u Švedskoj i van nje.Vilks je u utorak napadnut na univerzitetu u Upsali kada ga je jedan čovek udario po glavi tokom konferencije kojoj je prisustvovao.

alia_khalifa.jpg Edited by Hella
Link to comment

Можда зато што се идентитет ухапшеног зна још од јуче, они објављују вест данас и употребљавају еуфемизмиће.Још мало лепота којима се излажу нације залуђене толеранцијом, сусретљивошћу и поштовањем различитости - преузето с ФБ профила ухићеног.http://www.youtube.com/watch?v=vyExaO4jzD0

Edited by Hella
Link to comment

Не знам што си се узбудио, од Б92 се управо очекује да се прави мутава и филтрира агенцијске вести тако да на крају буде одабрана "најкоректнија".

Link to comment

ОК, верујем ти, али сачекаћу да видим хоће ли му икада објавити име и какве ће коментаре припуштити на сајт. cool.gif

Ponovo Balkanci u centru paznje !!Koja je razlika izmedju njega i onog naseg Srbina sto ubi onu Svedjanku - predsednicu vlade??(pitam, 16. maj 2010 16:03)
Link to comment
Можда зато што се идентитет ухапшеног зна још од јуче, они објављују вест данас и употребљавају еуфемизмиће.Још мало лепота којима се излажу нације залуђене толеранцијом, сусретљивошћу и поштовањем различитости - преузето с ФБ профила ухићеног.
offtopik, meni su ove okretne arijevske policajke u akciji potpuni turnon :wub:pardon, samo je jedna, plavušan je ipak dječarac. :( Edited by Gonzo
Link to comment
offtopik, meni su ove okretne arijevske policajke u akciji potpuni turnon :wub:pardon, samo je jedna, plavušan je ipak dječarac. :(
to sam i ja teo da napisem al sam ipak 2put odgledo.a prava pandurka je fakat hot.
Link to comment

Meni je osim dobre pandurke na ovom video klipu zanimljiv jos 1 detalj - da li je neko primetio kako Svedjani zovu headbutt (udarac glavom) - "dansk kallle"? Nisam neki lingvisticki expert, ali meni to zvuci nesto kao "danska glava/danski pozdrav" :lol: U Engleskoj to zovu "The Glasgow Kiss" :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...