Jump to content

islamski ekstremizam


wall

Recommended Posts

Ja moram priznati da klip nisam nikad pustio, uvodni screen me sasvim dovoljno oduševljava.
+1i da, vi niste normalni.sad mogu i anegdote - pre neki dan nadjem se u WC-u sa gospodjom u burci. izadjem napolje prva kad je tamo ispred vrata taman ceka muz i njegova 4 jarana...sasvim slucajno, ne primetim kako mi se razvezala koshulja pa da izvinite sise ispale na se strane.blenu oni u mene a ja mom muzu- e bas mi je drago sto su naleteli na moje sise umesto na svoju drugaricu.moj muz- i njima je jos draze :D
Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    373

  • Hella

    361

  • Indy

    217

  • kim_philby

    205

Top Posters In This Topic

Posted Images

+1i da, vi niste normalni.sad mogu i anegdote - pre neki dan nadjem se u WC-u sa gospodjom u burci. izadjem napolje prva kad je tamo ispred vrata taman ceka muz i njegova 4 jarana...sasvim slucajno, ne primetim kako mi se razvezala koshulja pa da izvinite sise ispale na se strane.blenu oni u mene a ja mom muzu- e bas mi je drago sto su naleteli na moje sise umesto na svoju drugaricu.moj muz- i njima je jos draze :D
yeah, right! ;)
Link to comment

Da da, i meni tako sise ispadaju slučajno kad ispred dragstora naletim na 5 zgodnih tamnoputih macana.

Link to comment
Da da, i meni tako sise ispadaju slučajno kad ispred dragstora naletim na 5 zgodnih tamnoputih macana.
sto si takav, ja sam samo htela da im pomognem da se integrisu i sto kaze moj kolega- ako gledam meni ispred restorana ne znaci da cu da jedemtongue.gif
Link to comment
Stani, sad već ništa ne razumem: ti posmatraš arape kao hranu? Užasi Beneluxa...
u ovoj situaciji - upravo suprotno sam se nacrtala.:plavusa:EDIT - i moderacijo, oni su prvi poceli da se zajebavaju na ozbiljne teme :lol: Edited by msmodesty
Link to comment
sto si takav, ja sam samo htela da im pomognem da se integrisu
:isuse:Džaba nam konsenzus zbog koga je bilo proliveno toliko forumaške krvi.Ajmo opet polako: prvo ih odvojiš u stranu i samo malo se razdrljiš, da se opuste. Kroz par dana može da sevne jedna cela sisa, pod uslovom da su opušteni (tu nema pravila, to moraš sama da proceniš). Tek sledeći put se nastupa brutalno, sa otpadanjem dugmića, i to opet -ponavljam- ako su se stekli uslovi. Svaki drugačiji pristup će najverovatnije izazvati kontraefekat i upropastiti integraciju. Gola sila nikad nije bilo sredstvo kojim se bilo šta dugoročno postiže, pre ili kasnije će nataložene frustracije izbiti na površinu.
Link to comment
:isuse:Džaba nam konsenzus zbog koga je bilo proliveno toliko forumaške krvi.Ajmo opet polako: prvo ih odvojiš u stranu i samo malo se razdrljiš, da se opuste. Kroz par dana može da sevne jedna cela sisa, pod uslovom da su opušteni (tu nema pravila, to moraš sama da proceniš). Tek sledeći put se nastupa brutalno, sa otpadanjem dugmića, i to opet -ponavljam- ako su se stekli uslovi. Svaki drugačiji pristup će najverovatnije izazvati kontraefekat i upropastiti integraciju. Gola sila nikad nije bilo sredstvo kojim se bilo šta dugoročno postiže, pre ili kasnije će nataložene frustracije izbiti na površinu.
:lol:znala sam da sam negde pogresila....a i dosta sam se blamirala tongue.gifEDIT - i gde je bre taj Zajcev da vam objasni da sa 4 banke ta edukacija vise ne radi Edited by msmodesty
Link to comment
:isuse:Džaba nam konsenzus zbog koga je bilo proliveno toliko forumaške krvi.Ajmo opet polako: prvo ih odvojiš u stranu i samo malo se razdrljiš, da se opuste. Kroz par dana može da sevne jedna cela sisa, pod uslovom da su opušteni (tu nema pravila, to moraš sama da proceniš). Tek sledeći put se nastupa brutalno, sa otpadanjem dugmića, i to opet -ponavljam- ako su se stekli uslovi. Svaki drugačiji pristup će najverovatnije izazvati kontraefekat i upropastiti integraciju. Gola sisa nikad nije bilo sredstvo kojim se bilo šta dugoročno postiže, pre ili kasnije će nataložene frustracije izbiti na površinu.
Link to comment
i gde je bre taj Zajcev da vam objasni da sa 4 banke ta edukacija vise ne radi
stvarno je taj bankarski sistem u teskoj krizi. ili sam ja nesto pogresno shvatio? unsure.gif
Link to comment
laugh.gif mi smo ustvari izuzetno kvalifikovani kao konsultanti u resavanju tog veoma ozbiljnog problema burki i multikulturalizma i gradjanskih prava u francuskoj, eeee jos da nas francuska drzava angazuje pa uz ovu pesmu ima svi da idu i pevaju, zagrljeni bez obzira na rasu i klasu
+1
Ja moram priznati da klip nisam nikad pustio, uvodni screen me sasvim dovoljno oduševljava.
+1
Link to comment

ti bas hoces da razbijes mir&konsenzus i zapocnes forumski rat u kojem ce se kao oruzje koristiti verzije gumi mede

Edited by Pontijak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...