Jump to content

islamski ekstremizam


wall

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    373

  • Hella

    361

  • Indy

    217

  • kim_philby

    205

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pozvati je na razgovor odvojeno. Objasniti joj, na primer, recimo od strane druge muslimanke iz neke NVO za emancipciju, da nosenje burke nije stvar vere, tj da se moze biti dobra muslimanka i bez toga, da je to ponizavajuce, da se moze sasvim pristojno i neizazovno obuci (kao 80-90% zena na ulici) itd. Da ima pravo da izadje na ulicu bez odobrenja muza. Pustiti je kuci. Pozvati je opet za mesec dana. I tako svaki mesec. Nisam bas siguran da bi posle odredjenog vremena situacija i dalje bila ista.Drzava je sveprisutna u privatnim domovima.
Ovo je pravi način. Bez zakonske prisile. Dobro napisano. Kao i Vasa slažem se u putpunosti, i da ovo je vrlo konstruktivan i human pristup problemu, To sam i zastupao celo veme i na oba topica. Prinuda svake vrste stvara inat. Lepa reč i gvozdena vrata otvara.I Toni se izgleda slaže na svoj način.:lol: Edited by Gvozdeni
Link to comment

Ja sam u fazonu da se to uvede i umesto zakona o zabrani pušenja. Na svašta sam spreman da pristanem ako lepo popričaju sa mnom i ukažu mi na sve loše strane onoga što radim.

Link to comment
laugh.gif mi smo ustvari izuzetno kvalifikovani kao konsultanti u resavanju tog veoma ozbiljnog problema burki i multikulturalizma i gradjanskih prava u francuskoj, eeee jos da nas francuska drzava angazuje pa uz ovu pesmu ima svi da idu i pevaju, zagrljeni bez obzira na rasu i klasu
Link to comment

пустио сам га сада први пут од када га 'Дева пропагира - морао сам да бих га нашао на ЈуТјубу.100% ОГ Вива Цвај денс хит!

Link to comment
Pozvati je na razgovor odvojeno. Objasniti joj, na primer, recimo od strane druge muslimanke iz neke NVO za emancipciju, da nosenje burke nije stvar vere, tj da se moze biti dobra muslimanka i bez toga, da je to ponizavajuce, da se moze sasvim pristojno i neizazovno obuci (kao 80-90% zena na ulici) itd. Da ima pravo da izadje na ulicu bez odobrenja muza. Pustiti je kuci. Pozvati je opet za mesec dana. I tako svaki mesec. Nisam bas siguran da bi posle odredjenog vremena situacija i dalje bila ista.Drzava je sveprisutna u privatnim domovima.
Ja bih ipak dodao i waterboarding, ubedljivije je.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...