Jump to content

islamski ekstremizam


wall

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    373

  • Hella

    361

  • Indy

    217

  • kim_philby

    205

Top Posters In This Topic

Posted Images

i da

 

 

A to da li je jedan zubar u pravu ili ne je veci problem od tihog etnickog ciscenja Srbije od manjina, sta li?

 

 

Ima na Forumu B92 jedan covek koji ima stil rasprave apsolutno identican ovom, to mu je trejdmark. Uvede arbitrarnu antitezu (koja gotovo uvek sadrzi srpski fasizam) i insistira na njoj bas na ovaj, izuzetno bezobrazan nacin, naravno uz sveobuhvatnu zastitu moderatora koja banuje njegove sagovornike. Pritom je pompezna budaletina koja racuna da niko nece proveravati netacne informacije koje iznosi, i Vucicev bot uz to koji skace kao oparen kad se neko usudi da kritikuje aktuelnu vlast.

 

Proveri njegovo pisanje na forumu, zove se Schrodinger, mozda ti bude zanimljivo, i mozda naucis neke nove fore, koje ces, dabome, primeniti negde drugde, a ne ovde. I ubuduce me zaobidji sa ovakvim ogavnim podmetanjima jer nemam nikakvu toleranciju prema njima, niti je to nacin na koji se generalno prica na ovom forumu. 

 

OK?

 

mislim da anacionalni™ ne želi da podmeće već da se dokaže

Link to comment

Da ne lajem sada, mislim da znam i ko je i šta hoće. Ne mogu da dokažem ništa pa neću ulaziti dublje u to.

Ovo trolovanje od strane kretenoida treba da lici na toboze smislenu diskusiju za koju se zalazes?

Link to comment

:lolol: kad pre si izgubio nerve?

 

jbg, nije ti ovo Forum B92 da te ljube u prkno posle svake gluposti koju izvališ.

krvi ću ti se napiti za ono podmetanje da mi ne smeta etničko čišćenje.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

krvi ću ti se napiti za ono podmetanje da mi ne smeta etničko čišćenje.

 

jedan dan grune svetlo kroz oblake i zagrmi vaso moraš etnički da očistiš jednu naciju pritiskom na 1 dugme s hidrogenskim bombama i na smarfonu ti se upali

 

islamska država

rusija

crna gora

 

hm okej zajebo sam ajde ovako

 

islamska država

bangladeš

meksiko

 

sad vidiš da neko etničko čišćenje smeta manje a neko više :fantom:

 

on topik izgleda da poljaci žale što se prvi nisu setili zida

 

 

Perhaps for the first time in the history of the ABW leadership sent parliamentarians so accurate data. They show that the services identified 200 people who have a relationship with the Polish and simultaneously with the militant Islamic fundamentalism. The largest group consists of a number Chechens who were once eg. In refugee camps in Poland. I still maintain contacts made here, although today there are areas of Syria or Iraq, where fighting alongside the Islamic State (ISIS).

 

https://translate.google.rs/translate?hl=en&sl=pl&u=http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/abw-monitoruje-200-osob-moga-stanowic-zagrozenie-terrorystyczne,563696.html&prev=search

 

Link to comment

mnogi korisni idioti smatraju da određene manjine imaju popust na javne izlive kretenizma ako dožive neku porodičnu nezgodu međutim Objektivnost nam nalaže da pravu stvar postavimo na pravo mesto :fantom:

 

Munira Subašić, majka Srebrenice bila je na kninskoj tvrđavi i rekla kako je došla na poziv Kolinde Grabar Kitarović."Predsjednica Kitarović je u Srebrenici rekla da se tamo dogodio genocid, a ja ovdje mogu reći da nije bilo Oluje da bi se dogodio još jedan genocid u BiH i to u Bihaću. Zato pozdravljam i generala Gotovinu, meni najdražeg generala. Živjela BiH, živjela Hrvatska, rekla je Munira Subašić.

 

Link to comment

mnogi korisni idioti smatraju da određene manjine imaju popust na javne izlive kretenizma ako dožive neku porodičnu nezgodu međutim Objektivnost nam nalaže da pravu stvar postavimo na pravo mesto :fantom:

+1

Link to comment

treba naci fotku baba™ munire™ dok jede pastu™ i to stavljati u prigodnim situacijama, fotka kao komentar govori mnogo vise od reci

Edited by Pontijak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...