Jump to content

islamski ekstremizam


wall

Recommended Posts

Sta ja znam, ne deluje mi bas sasvim nemoguce da nasa policija random trenira strogocu, po prijavi zaludnih baba. Kod mene murija nema benefit of a doubt, jbg.

Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    373

  • Hella

    361

  • Indy

    217

  • kim_philby

    205

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nema ni kod mene ali teško pokrenuti više od patrole na osnovu babeće prijave i samo na osnovu sumnjivog™ izgleda.

Koliko sam razumeo bilo je više službenih lica™.

Ozbiljno se kuva, ovi članci u tzv novinama nisu baš bez osnova.

Link to comment

Meni je logicno da se neko takav rutinski kontrolise al mi se cini da ih je bilo malo previse.

 

Nije delovalo da ga maltretiraju al mu sigurno nije bilo prijatno.

Link to comment

- Oni koje je birao narod odgovorni su danas da usvoje rezoluciju kojom će skinuti odgovornost sa svih budućih generacija u čije ime je učinjen genocid. Ako se to ne učini, onda će svako dete samim rođenjem u Srbiji biti saučesnik u genocidu nad Bošnjacima – izjavio je Ugljanin.

 

jel ga neko pitao da li je u novorođene genocidaše uračunao maguare putujuće ljude srpskohrvatskog porekla i one koje ne smemo da zovemo onako kako oni sami sebe zovu  :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

jel ga neko pitao da li je u novorođene genocidaše uračunao maguare putujuće ljude srpskohrvatskog porekla i one koje ne smemo da zovemo onako kako oni sami sebe zovu  :fantom:

Zeznuo se malo Suljo, ali ne preterano, posto je ovih ionako sve manje i manje sa svakom narednom godinom i svakim narednim popisom. Od famozne srbijanske "multietnicnosti" i "multikulturalnosti" nije ostao ni deseti deo onog sto je bilo, a uskoro nece ni to. 

Link to comment

A inace je sasvim u pravu, sta li?

A to da li je jedan zubar u pravu ili ne je veci problem od tihog etnickog ciscenja Srbije od manjina, sta li?

Link to comment

A to da li je jedan zubar u pravu ili ne je veci problem od tihog etnickog ciscenja Srbije od manjina, sta li?

 

 

Ima na Forumu B92 jedan covek koji ima stil rasprave apsolutno identican ovom, to mu je trejdmark. Uvede arbitrarnu antitezu (koja gotovo uvek sadrzi srpski fasizam) i insistira na njoj bas na ovaj, izuzetno bezobrazan nacin, naravno uz sveobuhvatnu zastitu moderatora koja banuje njegove sagovornike. Pritom je pompezna budaletina koja racuna da niko nece proveravati netacne informacije koje iznosi, i Vucicev bot uz to koji skace kao oparen kad se neko usudi da kritikuje aktuelnu vlast.

 

Proveri njegovo pisanje na forumu, zove se Schrodinger, mozda ti bude zanimljivo, i mozda naucis neke nove fore, koje ces, dabome, primeniti negde drugde, a ne ovde. I ubuduce me zaobidji sa ovakvim ogavnim podmetanjima jer nemam nikakvu toleranciju prema njima, niti je to nacin na koji se generalno prica na ovom forumu. 

 

OK?

Edited by Грешни Василије
Link to comment

SuljoBot™ samo prenosi mišljenje centrale BNV.

 

 

Sa druge strane, predsednik BNV i lider SDA Sandžaka Sulejman Ugljanin ovu incijativu Udruženja Turaka vidi kao maslo “srpskih nacionalista i velikosrpskih snaga”.

 

- Njihova želja je da Bošnjake podele, umanje njihovu snagu, onemoguće ih da ostvare prava i razbiju ih - kaže Ugljanin.

Link to comment

najvažnije je da niko nije povređen u nesreći  :fantom:

 

nego tačno bih dao 10 evra da vidim kako forumski građanisti objašnjavaju profesoru šerijatskog prava koji je studirao islam decenijama da je nešto pogrešno shvatio da regrutaciji nije mesto u džamiji i da isis nema veze s religijom mira 

 

"Prema najsvežijim podacima službi bezbednosti o terorističkoj organizaciji ISIS, profesor šerijatskog prava Idriz Bilibani, poznat i pod nazivom Šeik, sa Denisom Hadžićem iz Novog Pazara koristio je prostor za molitve, mesdžid, "Frukan" u Novom Pazaru za propovedanje radikalnog islama", navodi list.

 

Oni su, kako se prenosi, pozivali na džihad, sveti rat, i pozivali su ljude da se priključe ratu u Siriji protiv snaga legalnog predsednika Bašara el Asada.

Edited by Hella
Link to comment

Ima na Forumu B92 jedan covek...

 

Ma pričamo sa ovim likom

 

 

Linus

To je imalo smisla kad je ljudski zivotni vek bio recimo 45 godina top, npr. u antickom Rimu, da ne pominjemo jos nizi prosek u praistoriji koja je formirala te evo-psych fazone. Sa velikim produzenjem ljudskog veka, to gubi smisao. Danas je i mnogo preko toga jako privlacno, licno bih uvek pre izabrao Sharon Stone, Cindy Margolis, Ellie MacPherson, itd. nego arbitrarni broj neuroticnih i neostvarenih (a takva je takoreci po definiciji vecina) 22-yrs olds.
Edited by FERNOUX H
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...