Jump to content
IGNORED

islamski ekstremizam


wall

Recommended Posts

lebe mekani  :cry:

 

ja nikako ne mogu da skapiram kako je ovo moguće

tj, opstanak ovako bolesnih mozgova i zajednice čija su oni većina

ili ipak nisu većina, ali neka sumanuta inercija i strah drži tu gomilu ljudi u toj bolesnoj zajednici

jer nekako zvuči nemoguće da je čak i  10% u toj IS mentalno poremećeno, a ovo ne može zdrav čovek da radi

Pa nema ni 100 godina kako su neki iz komsiluka trpali ljude u kremishku™, nije to nista "van domena" - samo je definitivno mentalno poremećeno...

Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    373

  • Hella

    361

  • Indy

    217

  • kim_philby

    205

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa nema ni 100 godina kako su neki iz komsiluka trpali ljude u kremishku™, nije to nista "van domena" - samo je definitivno mentalno poremećeno...

jeste, sve tačno, ali u međuvremenu su prošle neke godine, neke stvari su globalno osuđene itakoto

 

ma mene ovde u bedak baca ta raznolikosttm (na ubijanje smo se jel'te navikli) i koji to bolesni mozgovi smišljaju

mislim, razmišljam i ne mogu da skontam

kakav mentalni sklop tako funkcioniše da smisli da čoveka baci sa zgrade

(akcioni filmovi isključeni, gde su se protivnici već zatekli na krovu )

 

ono, nacisti su osmislili krematorijume kao sistem, tj, najučinkovitijutm tehniku

bilo je tu nekog racionatm

ovde nema ni toga

Link to comment

Mnogi dobrovoljci IS su generisani iz podzemlja ili eks dzanki koji su Born again (po kratkom postupku, otprilike online kurs iz Kurana). To su ljudi koji vole nasilje i zbog toga su se i prikljucili IS-u i sad samo rade ono sto im je i inace hobi, a pritom cak ne moraju ni u zatvor zbog toga (mada se i u zatvoru osecaju kao kod kuce, verovatno).

Link to comment

bilo je tu nekog racionatm

ovde nema ni toga

Nego kako nego ima - oni znaju da normalan svet to negde gleda - to pod 1) a pod 2) - ovo da su fakat sve goli bolidi medju njima i da (tnx, doktore) samo rade ono sto im je i inace hobi™.

Link to comment

Откуд вам то да су ови садистички чинови нерационални? Њих занима исто што и сваког ко се бави промоцијом: број кликова и шерова. Што је чин луђи, већи ће шумски пожар направити на мрежи; што је пожар већи, више је нових регрута.

 

Савршено су рационални, брендирају се и како је кренуло ускоро ће имати монопол на тржишту тероризма, а ако довољно људи превеслају на позиције "сукоба цивилизација", то су им реалније шансе да остваре свој Калифат. Европска десница ће једва дочекати да има где да протера све муслимане који нису потпуно натурализовани и пацификовани, на другу страну ће ЛГБТ и атеисти и понеки спавач, а ми у Србији можемо Бога да молимо да неки нови Черчил не каже поново оно "баш вас брига, нећее Ви тамо живети". Војна крајина, били и остали.

Link to comment

Откуд вам то да су ови садистички чинови нерационални? Њих занима исто што и сваког ко се бави промоцијом: број кликова и шерова. Што је чин луђи, већи ће шумски пожар направити на мрежи; што је пожар већи, више је нових регрута.

 

Савршено су рационални, брендирају се и како је кренуло ускоро ће имати монопол на тржишту тероризма, а ако довољно људи превеслају на позиције "сукоба цивилизација", то су им реалније шансе да остваре свој Калифат. Европска десница ће једва дочекати да има где да протера све муслимане који нису потпуно натурализовани и пацификовани, на другу страну ће ЛГБТ и атеисти и понеки спавач, а ми у Србији можемо Бога да молимо да неки нови Черчил не каже поново оно "баш вас брига, нећее Ви тамо живети". Војна крајина, били и остали.

Pa ja rek'o upravo to. 

Link to comment

žensko™, ne? 

pa ono jes'

žemskotm

 

šta mogu kada mi ne ulazi u vugla da ovakve scene podižu broj lajkova

ili onaj serialtm sa otfikarenim glavama

jertm sam ja sad luda što ne mogu da poverujem da je svet baš toliko zastranio

Link to comment

pa ono jes'

žemskotm

 

šta mogu kada mi ne ulazi u vugla da ovakve scene podižu broj lajkova

ili onaj serialtm sa otfikarenim glavama

jertm sam ja sad luda što ne mogu da poverujem da je svet baš toliko zastranio

luda, mlada, sta ima veze, ne?? :)

Link to comment

Дудо, знаш како, ако се много излажеш нечему онда се подиже резистентност. Ми живимо у доба спектакла зла, погледај било коју насловну Блица и све ће ти бити јасно. И шта ће да привуче пажњу човека који у наслову поред чита о оцу који ће да жени ћерку јер су "генетски заљубљени" (данашњи хомпејџ Б92), човеку који је бебу бацио кроз прозор и типу који је разређивачем полио бившу па је запалио? Мора да се појачава и појачава и тако ће да траје до Апокалипсе, да л' хришћанске, да л' еколошке, да л' друштвене - како ти драго - коју све снажније призивамо.

Link to comment

za one sa jacim stomacima

 

uobičajen prizor za one koji znaju s čim imaju posla a koje su korisni idioti godinama pokušavali da ućutkaju  

 

The following are excerpts from a TV show featuring the Islamic cleric Tareq Sweidan, which aired on Qatar TV on April 22, 2005.

Sweidan: "Anyone caught committing sodomy – kill both the sodomizer and the sodomized." The clerics determined how the homosexual should be killed. They said he should be stoned to death. Some clerics said he should be thrown off a mountain. This is an abominable act in human life, and so the punishment is severe.

“Onaj ko uvrijedi Poslanika, sallallahu alejhi ve sellem, biva ubijan, pokajao se ili se ne pokajao, svejedno. Dok je opsovao ili uvrijedio Poslanika, sallallahu alejhi ve sellem, treba da je ubijen. Taman se pokajao pred svim ljudima, mora biti ubijen, jer je to zločinac kome se treba presuditi. Ako se iskreno pokajao, to će mu pomoći kod Allaha, ali kod nas na dunjaluku mora biti ubijen. Nema druge.”

 

šejh Safet Kuduzović, doktor islamskih znanosti

 

#nothingtodowithislam  :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

dobro prslin veli. znaju ovi vrlo dobro sta I zasto rade. do sada najjaca i najinteligentnija teror organozacija. grade drzavu na ovim performansima i znaju zasto to rade. cilj nije lokalno stanovnistvo vec evropa i zapad, tj. sto veca radikalizacija. jbg. kancer se uklanja a ne razumeva. u ovom slucaju vakumskim bombama i nervnim gasom

Link to comment

Oni bi odlicno prolazili  da su pokrili™ vreme malo posle Dzingins kana - ono - sa slanjem glava iz prethodno osvojenog grada u sledeci a pre nego sto sami dodju i taj rad... Istina, danas imaju internet a opet - tu je i napalm tako da ce proci - u ukupnom zbiru - slabije nego sto bi u onim vremenima.  

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...