Jump to content
IGNORED

islamski ekstremizam


wall

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    373

  • Hella

    361

  • Indy

    217

  • kim_philby

    205

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pretpostavljam da zavisi od toga kakav status imaju u Austriji. Ako su državljanke, ne vidim kako će neko da ih spreči da se vrate. Ako su pak državljanke BiH, neće ih pustiti nikad.

 

Inače, Syme, austrijski Srbi su kool, beli su, hrišćani i uglavnom glasaju za  FPÖ. :fantom:

Link to comment

Pretpostavljam da zavisi od toga kakav status imaju u Austriji. Ako su državljanke, ne vidim kako će neko da ih spreči da se vrate. Ako su pak državljanke BiH, neće ih pustiti nikad.

 

To je tacno, za sada. Ali:

 

The government is now considering a set of measures to counter radicalisation, including increased border controls for minors, laws forbidding the use of symbols associated with ISIL, as well as the withdrawal of Austrian citizenship for dual nationals.

Link to comment

Stvarno cudno, neko ode da se pridruzi teroristickoj organizaciji koja za cilj ima da istrebi sve hriscane i onda se cude sto za par meseci ne mogu da se vrate kao da nista nije bilo. Bu bu, smrc smrc, srce mi se pocepalo za zabludelom decom.

Edited by Shan Jan
Link to comment

Pa meni ih je zao jer mislim da su mlade i da su zrtve ispiranja mozga i da im je dosad verovatno preselo, ali to im je sto im je. Niko normalan ne bi pod svoj krov nazad pustio nekog ko je prethodno napustio kucu, zarekao se da ce pobiti sve ukucane kad se vrati u nju pa makar i sam stradao u toj borbi, a u medjuvremenu objavio set fotografija sa oruzjem u drustvu ljudi koji se bave odsecanjem glava satarama i objavljivanjem tih snimaka na netu. A pogotovo sto ih isilovci ne bi pustili da se vrate mami i tati jer im se vise ne biva tamo, pa kao aj puj pike ne vazi idite kuci. Eventualno ako imaju poverenja u njih pa da ih posalju tamo malo da se bave rasturanjem metroa ko u Madridu onomad, ili tako necim, sto mi nesto nategnuto. Elem, jadni njihovi roditelji, pod pretpostavkom da su neki relativno normalni ljude koje je sve ovo zateklo ni od kuda.

Link to comment

Mene bas zanima u sta su se to razocarale. Htele malo same da odsecaju krscanima glave a umesto toga muzevi ih potrpali u kuce da sluze kao rasplodne krave? Eh taj gender inequality u islamu.

Edited by Shan Jan
Link to comment

Niko normalan ne bi pod svoj krov nazad pustio nekog ko je prethodno napustio kucu, zarekao se da ce pobiti sve ukucane kad se vrati u nju pa makar i sam stradao u toj borbi, a u medjuvremenu objavio set fotografija sa oruzjem u drustvu ljudi koji se bave odsecanjem glava satarama i objavljivanjem tih snimaka na netu.

 

Svom petnaestogodisnjem detetu bih ja to ipak oprostio.

Edited by Verterdegete
Link to comment

Stvarno cudno, neko ode da se pridruzi teroristickoj organizaciji koja za cilj ima da istrebi sve hriscane i onda se cude sto za par meseci ne mogu da se vrate kao da nista nije bilo. Bu bu, smrc smrc, srce mi se pocepalo za zabludelom decom.

 

 

Pa meni ih je zao jer mislim da su mlade i da su zrtve ispiranja mozga i da im je dosad verovatno preselo, ali to im je sto im je. Niko normalan ne bi pod svoj krov nazad pustio nekog ko je prethodno napustio kucu, zarekao se da ce pobiti sve ukucane kad se vrati u nju pa makar i sam stradao u toj borbi, a u medjuvremenu objavio set fotografija sa oruzjem u drustvu ljudi koji se bave odsecanjem glava satarama i objavljivanjem tih snimaka na netu. A pogotovo sto ih isilovci ne bi pustili da se vrate mami i tati jer im se vise ne biva tamo, pa kao aj puj pike ne vazi idite kuci. Eventualno ako imaju poverenja u njih pa da ih posalju tamo malo da se bave rasturanjem metroa ko u Madridu onomad, ili tako necim, sto mi nesto nategnuto. Elem, jadni njihovi roditelji, pod pretpostavkom da su neki relativno normalni ljude koje je sve ovo zateklo ni od kuda.

 

BIO JEDNOM JEDAN DEČKO IZ AUSTRIU KOJI JE DEČKO SE PRIDRUŽIO OKUPACIONOJ VOJSCI KOJA OKUPIRALA AUSTRIU I POSTAO OFICIR U NJOJZI. TA VOJSKA BILA VERMAKT. DEČKO BIO U JUGOSLAVIU, BIO PORED JASENVAC, ALI POSLE PRIČAO DA NIŠTA NIJE NI VIDO NI ČUO. BIO NA KOZARU, AL POSLE PRIČO DA JE SAMO NEŠTO PISO U KANCELARIU, NIJE NI VIDO DA STRELJALI LJUDE. KAD SE TO POSLE OTKRILO, DEČKU ODUZELI DRŽAVLJANSTVO JER Niko normalan ne bi pod svoj krov nazad pustio nekog ko je prethodno napustio kucu, zarekao se da ce pobiti sve ukucane kad se vrati u nju pa makar i sam stradao u toj borbi, a u medjuvremenu objavio set fotografija sa oruzjem u drustvu ljudi koji se bave odsecanjem glava satarama i objavljivanjem tih snimaka na netu.

 

Oh, wait...

 

 

Kurt-Waldheim.jpg

 

 

Austrija je bila i ostala gnezdo nelustriranih nacističkih zločinaca, koje se krije iza neuvreljive priče o "prvoj žrtvi nacizma". Likovanje nad činjenicom da je nekim jadnicama zabranjen povratak u nju sažima samu suštinu islamofobije kao projektovanja evropskog osećaja krivice na neke tamo imigrante koji ničim izazvani u našu civilizovanu demokratsku Evropu donose antisemitizam, ekstremizam i nasilje. Zato ona tri Helina smajlića ne mogu biti ništa drugo do tri nakežena hitlerčića koji se smeškaju iza novog evropkog fašizma.

Edited by Turnbull
Link to comment

Ako nisu drzavljanke tesko ce se vratiti stoga jer ce malo teze neko da se usudi da im produzi boravak. Ako jesu drzavljanke, onda su mozebit pred gubitkom drzavljanstva, jer po austrijskom zakonu sluzenje u stranim vojnim formacijama jeste jedan od razloga za ponistavanje. I to ako se ne varam automatsko ponistavanje.

Edited by Kampokei
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...