Jump to content
IGNORED

islamski ekstremizam


wall

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    373

  • Hella

    361

  • Indy

    217

  • kim_philby

    205

Top Posters In This Topic

Posted Images

Unconfirmed rumours this morning suggested the gas-rich state was also preparing a bid for Trinity College, Cambridge. :rolf:
Nadam se da je onaj jedan nas forumas tamo spreman za nove gazde sa carsafima na glavama. :D
Link to comment
Unconfirmed rumours this morning suggested the gas-rich state was also preparing a bid for Trinity College, Cambridge. :rolf:nego kimbi, kad ocekujemo detence?
svaki dan, doslovce. inace super je ovaj katarski njuz.net. dobar je i onaj da ce se kraljevska beba zvati qatar airways windsor posto je postignut dogovor o sponzorstvu.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment
Bosanski metalci na meti vehabijaČlanovi lukavačkog metal banda "Sihirator" postali su meta medijskog linča pojedinih islamističkih portala, piše portal Dnevno.Naime, članovi "Sihiratora" se u tekstovima optužuju za bogohuljenje, antiislamske stavove, pa sve do toga da su poštovaoci đavola."Ja mogu samo da kažem da je u pitanju ogavna propaganda i pokušaj da se vehabijski krugovi nahuškaju protiv nas, kako bi se nama nešto dogodilo. Primali smo i pretnje, ali mi se ne bojimo, jer poznajemo ljude koji, ne tvrdimo, ali pretpostavljamo, stoje iza svega ovoga. To su ljudi koji su praktično iz alkoholne kome prešli u vehabije, i danas morališu i nama i svima okolo :whistle: – kaže pevač banda Dinko Kurtović.Prema njegovim rečima, tekstovi benda, koji su pogodili ekstremiste, predstavljaju kritiku devijacija koje su veoma stvarne."Mi kritikujemo agresivne društvene manifestacije vehabijskog poimanja i tabu teme koje su, kao u slučaju Gluhe Bukovice, zaprepastile javnost. Sada neko pokušava da nas predstavi kao otelotvojenje zla što je u stvari nemušti spin i pokušaj da sakriju svoje pogubno delovanje na ovo društvo", dodaje Kurtović.Basista benda Jasmin Osmanović kaže da je nakon objavljivanja teksta o "Sihiratoru", nekoliko pripadnika vehabijskog pokreta došlo u jedan karate klub u Lukavcu s namerom da se fizički obračunaju sa članovima benda koji tu treniraju, ali im je iz kluba diskretno poručeno da "ne traže belaja", nakon čega su otišli. :0.6:http://www.021.rs/Info/Svet/VIDEO-Bosanski-metalci-na-meti-vehabija.html
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mmUspc1UYpU

Ispred ugrijanog sulenara, prostro je serdžaduopčinjen ajetima iz Kur'ana, mrsio je braduna zidovima vaktije lanjskih ramazanau sehari tespihi, u raznim bojamaDosadnim životom i poluludog stanjau skučenom mesdžidu usamljeno klanjapovremeno pogled baca na medresupa posmatra bule, a i ostalu djecuRefren:u...mesdžidu (3x3)Od brzine klanjanja, zapalio je serdžaduvatra mu je zahvatila onu dugu braduzapaljenog lica, valja se po poduugljenisanog tijela izdiše u boluGore bijele store, gore ahmedijepale se hamajlije, izgaraju vaktijei kur'anski listovi, počeše da se palea serdžada gori, i tespihi se kale

Link to comment

по тврдњи једног новопазарског хоџе је пола тамошњи х Вехабије изашло из алкохолне или неке ине дрогерашке коме.Грешан живот рађа жељу за искупљење и екцес неке друге сорте

Link to comment
Poklon za hellu:
Imam u Islamskom kulturnom centru Bošnjak u američkom gradu Des Moinesu Nermin Spahić, uhapšen je pod sumnjom za seksualno zlostavljanje dvije ženske osobe.Spahića se tereti za seksualno zlostavljanje trećeg stepena i dva djela seksualnog iskorištavanja 42-godišnjakinje i njene 18-godišnje kćerke, potvrđeno je u policiji, a prenosi TV NBC.Iz policije su također naveli da su se djela za koje je imam optužen dešavala izvan Islamskog kulturnog centra u tom gradu.
Elvir Ramic Nigdje van džamije i nikako sam sa ženskim rodom nego samo transparentno dzematski javno uvjek uz sebe imami da imaju bar dvojicu iz dzemata.vidite li da nas stalno napadaju i optuzuju.plate tamo neke kurvice da ispricaju priču pa da Židovi pišu i blate sve što podsjeća na Islamskoprije 9 sati
Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...