Jump to content
IGNORED

islamski ekstremizam


wall

Recommended Posts

A ovaj Reza je jedan odurni subverzivni liberal™, islamista i apologeta iranske teokratije, nuklearni Homeinista. Podlac koji se drznu da nam dira u Isusa i poriče hrišćansku doktrinu.
Meni zvucis vrlo sarkasticno (posebno ovo za nuklearnog homeinistu), mada se evo Syme izgleda primio. Njemu je (kao i uvek), sve "jasno". Amazing, innit.
Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    373

  • Hella

    361

  • Indy

    217

  • kim_philby

    205

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni zvucis vrlo sarkasticno (posebno ovo za nuklearnog homeinistu), mada se evo Syme izgleda primio. Njemu je (kao i uvek), sve "jasno". Amazing, innit.
Molim vas to stoji u tekstu™. Baš tim rečima ga tovari narečena Pamela, "this subversive lowlife", "the Islamic supremacist Reza Aslan", "Subversives like Reza Aslan", "this pro-nuclear Khomeinist"...Fox News je sistem spojenih sudova, tamo niko ne misli svojom glavom, postoji glavni tata-desni ideolog koji misli za sve i onda se dešavaju ovakvi papagajski debakli sa voditeljkom koja niti je čitala knjigu, niti zna ikoga ko je čitao knjigu, nego zbunjeno nabada neumesna pitanja sa puškica ispod stola, koja su joj doturili pre pet minuta iz nekog ofisa.Ona je valjda trebalo da se dokaže, ali ne ume žena da dreči i da se dere u prazno maskirajući svoju neadekvatnost u debati, kao većina Foksovih voditelja.
Link to comment
Meni zvucis vrlo sarkasticno (posebno ovo za nuklearnog homeinistu), mada se evo Syme izgleda primio. Njemu je (kao i uvek), sve "jasno". Amazing, innit.
Indi, izvini, ali u čemu je problem? Sve vreme mi pričaš preko ramena. To su loši maniri i u RL i na forumu. Ako imaš nešto da mi kažeš, izvoli reci. Kakva su ovo podgurkivanja i namigivanja - "Sajm se izgleda primio"? Sajm je tu pa mu slobodno reci šta misliš, ili brate idi svojim putem. Edited by Syme
Link to comment

Syme, vidis da sam bio u pravu... jesi se primio na Utvarin sarkazam (tj. citiranje histericne islamofobke Pamele Geller). Sto, iskreno receno, upravo od tebe nikad ne bih ocekivao. Kod tebe, izgleda, antisajentizam struji dublje od humanizma.A "u cemu je problem"? Nema problema, uopste.

Link to comment

Indi, ja više ni ne razumem šta ti hoćeš da kažeš. Znaš li ti?Primio sam se na Utvarin sarkazam? Koji sarkazam? Kako sam se primio? O čemu pričaš, pobobu?

Edited by Syme
Link to comment

Pa i meni se čini da se ne razumemo, ali da mi je samo znati kojim si misaonim procesom stigao do ovih zaključaka o "primanju " na Pamelu Geler...

Link to comment

Nista licno, samo sam bio zacudjen nekim komentarima (kao da sam od juce, pa se cudim).Sorry for the disturbation, sto rek'o jedan moj drugar iz Urugvaja.

Link to comment

Da malo razvedrim situaciju

ImogenBailey.jpg

Nisam promasio temu... ova tipicna australijanka (:moca:) je prilicno poznata ovde, naravno, zato sto je veoma talentovana. Pored toga sto je veoma talentovana, ucestvovala je u programu o azilantima koji ovde dolaze brodom (program Go Back To Where You Come From), gde nekoliko poznatih Ozija odlazi u zemlje odakle dolaze izbeglice, da vidi licno i personalno iz kojeg sranja ovi beze.Pored toga, kaze wikipedia:

In the SBS series Go Back To Where You Came From in August 2012 she surprised her fellow participants by revealing that while modelling and acting in Sydney she had a Muslim Lebanese-Australian partner for 8 years and wore a hijab."She was a bikini model by day who read the Koran by night. She fasted during Ramadan and even, on occasion, wore a burqa."
Ha, slowe, sta kazes sad? Don't judge the book by its cover. ;)
Link to comment

knjige su ionako za lude i dokone, vratimo se na tematiku:

A Kuwaiti woman who once ran for parliament has called for sex slavery to be legalised - and suggested that non-Muslim prisoners from war-torn countries would make suitable concubines.Salwa al Mutairi argued buying a sex-slave would protect decent, devout and 'virile' Kuwaiti men from adultery because buying an imported sex partner would be tantamount to marriage.And she even had an idea of where to 'purchase' these sex-salves - browsing through female prisoners of war in other countries.Shopping for sex: Mutairi said that during a recent visit to Mecca, pictured, Saudi muftis said it was not forbidden to own a sex slave

Link to comment
Vatafak?nije do vere jer
Bilo kako bilo, emisija ruši sve rekorde gledanosti, a Husein trlja ruke i već najavljuje i slične programe namenjene manjiskim verskim zajednicama hindusa, hrišćana i sika.
jebote. Edited by CowBoy
Link to comment
Pa minimalno u Brnu jest. Neka ostane zabilježeno da se prvi od države priznati pastafarijanac zove Lukáš Nový. 15000 and counting džedaja da ne pominjem.
Slučaj se komplicira. Država uzvraća udarac. Češka ne priznaje pastafarijanstvo! Ministarstvo unutarnjih poslova dobilo stanovište ministarstva kulture po kojem pastafarijanstvo nije priznata denominacija, te da gospon Nový nema pravo na izuzetak od pravila za fotografiju na osobnim dokumentima. Na redu je brnjenski magistrat. Bit će tu još svašta!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...