Jump to content
IGNORED

islamski ekstremizam


wall

Recommended Posts

cekaj pusti sad to, imamo ovde ozbiljniju situaciju na topicu, brani se francuski identitet od invazije dodjosa i stranaca koji su rodjeni u toj zemlji
Zabole me uvo za francuski identitet.
Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    373

  • Hella

    361

  • Indy

    217

  • kim_philby

    205

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zabole me uvo za francuski identitet.
pa onda ne znam sta branis, pricas o "njihovim zemljama", a lavovski broj zena u burkama rodjen je u Zapadnoj Evropi. to su njihove zemlje, Francuska, Nemacka, Belgija, Holandija. malo mi to vuce na ono "crnci, vratite se u Afriku". a ideja da treba kazniti zenu rodjenu u Francuskoj, a poreklom je iz Tunisa, zemlje koja tretira hriscane kao i sve ostale turiste - dakle savrseno, zbog toga sto se neko 3.000 kilometara daleko, u potpuno drugoj kulturi, izivljava na hriscanima....mislim to nije cak ni nivo Nacionalnog fronta. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
2 VerterA koji su to francuski običaji i kultura? Katolicizam? Laicizam? Ateizam? Republikanizam? Monarhizam? Degolizam? Petenizam? MIteran? Sarkozi? Gej brakovi? Ne gej brakovi? Šta?
Cekaj, a koji su to srpski obicaj i kultura ? Pravoslavje, Slavizam, Vizantija, Turska, Rusija, partizani, cetnici, monarhija, Tito, Djindjic, Kostunica ? Da li to znaci da se ne moze govoriti o srpskoj kulturi kao jedinstvenom pojmu.
Link to comment
Sad kad sam se malo pribrao, stavio par forenzičkih rukavica, masku i naočari, da zaronim u razvrstavanje ovog smeća.Dakle, ne, niko ne može sebe prodati u ropstvo, ali to samo znači da takav ugovor ne bi mogao biti validan, odnosno da bi se mogao raskinuti u svakom trenutku. To međutim ne znači da neko ne može da se ponaša kao rob sve dok mu tako odgovara, i dok to čini po sopstvenoj volji. S tim da u svakom trenutku ima pravo i mogućnost da se predomisli i izađe iz svoje uloge. Zato S/M igre nisu pravo ropstvo, već kontrolisano u kojem rob zapravo može da izađe iz svoje uloge kad god to poželi.Isto važi i za burke. Svaka odrasla osoba ima prava da nosi burku ako to želi, i da prestane da je nosi kada to više ne želi. Niko nema prava da joj zabrani ni prvo ni drugo. It's that simple.
Pa tu si se zajeb'o. S/M je dobrovoljni igrokaz dve slobodne osobe svesne da je to samo erotska igra a nošenje burke je kodifikovana običajna glupost koja uništava slobodnu ličnost čoveka. Nošenje burke nije gluma. Nije izbor. To je posledica ispiranja mozga, a ispiranje mozga je nasilje.
Link to comment
Cekaj, a koji su to srpski obicaj i kultura ? Pravoslavje, Slavizam, Vizantija, Turska, Rusija, partizani, cetnici, monarhija, Tito, Djindjic, Kostunica ? Da li to znaci da se ne moze govoriti o srpskoj kulturi kao jedinstvenom pojmu.
jedinstven mozda, statican nikako.
Link to comment

ja se sada pitam da li treba kolektivno poslati Sandzaklije u njihov Bahrein, posto ne zele da se integrisu u srpsku kulturu

Link to comment

mislim da to sad nije tema, koliko vidim sada je tema da li neko druge vere uopste ima pravo da se zove punopravnim gradjaninom.

Link to comment
pa onda ne znam sta branis, pricas o "njihovim zemljama", a lavovski broj zena u burkama rodjen je u Zapadnoj Evropi. to su njihove zemlje, Francuska, Nemacka, Belgija, Holandija. malo mi to vuce na ono "crnci, vratite se u Afriku". a ideja da treba kazniti zenu rodjenu u Francuskoj, a poreklom je iz Tunisa, zemlje koja tretira hriscane kao i sve ostale turiste - dakle savrseno, zbog toga sto se neko 3.000 kilometara daleko, u potpuno drugoj kulturi, izivljava na hriscanima....mislim to nije cak ni nivo Nacionalnog fronta.
http://www.english.rfi.fr/africa/20120823-france-calls-meeting-tunisia-over-assault-french-politician
The 62-year-old, who was born in the city, says the group criticised what his wife and 12-year-old daughter were wearing before beating him with batons and clubs.
Link to comment
pa onda ne znam sta branis, pricas o "njihovim zemljama", a lavovski broj zena u burkama rodjen je u Zapadnoj Evropi. to su njihove zemlje, Francuska, Nemacka, Belgija, Holandija.
Zato sto su u glavama jos u svojim zemljama.
malo mi to vuce na ono "crnci, vratite se u Afriku". a ideja da treba kazniti zenu rodjenu u Francuskoj, a poreklom je iz Tunisa, zemlje koja tretira hriscane kao i sve ostale turiste - dakle savrseno, zbog toga sto se neko 3.000 kilometara daleko, u potpuno drugoj kulturi, izivljava na hriscanima....mislim to nije cak ni nivo Nacionalnog fronta.
Nema ovo veze sa rasizmom, vec sa stavom jednog broja njih da ignorisu kulturu i sredinu u kojoj zive. I nije mi jasan stav da se s jedne strane maksimalno podrzavaju porodicna prava, a da se s opet brani pasivan stav u odnosu na muslimanske porodice koje indoktriniraju svoju decu u najgorem patrijarhalnom i samoizolacionistickom duhu.
Link to comment
Cekaj, a koji su to srpski obicaj i kultura ? Pravoslavje, Slavizam, Vizantija, Turska, Rusija, partizani, cetnici, monarhija, Tito, Djindjic, Kostunica ? Da li to znaci da se ne moze govoriti o srpskoj kulturi kao jedinstvenom pojmu.
Sam bog zna... voleo bih da neko na to odgovori u nekoj drugoj temi :)
Link to comment
Zato sto su u glavama jos u svojim zemljama.
:lolol:ali to su njihove zemlje covece, rodjene su u Francuskoj, Holandiji, Nemackoj, cesto su i njihovi roditelji tu rodjeni
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...