Jump to content
IGNORED

islamski ekstremizam


wall

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    373

  • Hella

    361

  • Indy

    217

  • kim_philby

    205

Top Posters In This Topic

Posted Images

jučerašnje vesti iz britanistana.

Tower Hamlets Taliban: Death threats to women who don't wear veils. Gays attacked in the streets. And all in a borough at the heart of Britain's capital...By Tom Rawstorne / Last updated at 8:10 AM on 13th May 2011His promise to turn last month’s Royal Wedding into a ‘nightmare’ may not have materialised — but that won’t stop Richard Dart from peddling his views about Britain’s monarchy online....Recently, it was reported that a 31-year-old Asian woman who works in a local chemist’s had received death threats for refusing to wear a veil, even though she’s not a practising Muslim. Four weeks ago, the woman’s boss was apparently approached by an Asian in his 40s who told him his employee must cover her head and wear longer robes.Those familiar with life in Tower Hamlets are not surprised.
naravno da iznenađenja nema.
ubistvo ćafirske drolje da bi se spasila porodična čast je više nego prihvatljivo. međutim, neke užasavajuće stvari nisu.
Edited by Hella
Link to comment

uh, oh. protivnici teorije o globalnom džihadu nas non stop obasipaju genijalnim opservacijama kako su teroristi samo neprimetni delić u moru pobornika religije mira i ljubavi i kako je čitav problem u tome što neki od njih pogrešno razumeju tekovine alaha i muhameda te smo samo zbog te manjine nerazumnika zapljusnuti islamofobičnim vestima.očekivali bismo da nas makar neki veroučitelji uvere kako tačno znaju šta islam predstavlja i čemu služi. moram reći da nisam mnogo iznenađen njihovim tumačenjem.

The indictment detailed money transfers totalling $50,000, but Mr Ferrer said there was evidence more had been sent. He said: ‘This was just the tip of the iceberg.’
ali bez kretenastog ograđivanja ne može da prođe:
Mr Ferrer said: ‘We have evidence that the madrassa was being used at his direction to shelter members of the Pakistan Taliban and prepare children to become mujahideen. ‘Despite being an Imam, or spiritual leader, Hafiz Khan was by no means a man of peace.'
naravno, kako bi i moglo da se desi u nekoj drugoj medresi ili džamiji, pobogu? ostali imami na zapadu obično podučavaju omladinu da bude tolerantna, integrisana i da kulturno obogati zemlju u kojoj živi.
Mr Ferrer said: ‘Let me be clear that this is not an indictment against a particular community or religion.’
s obzirom da smo nedavno imali kampove za obuku militantnih budista, terorističke napade jehovinih svedoka, par amiša privedenih zbog zavereničkog udruživanja i onog mormona koji je planirao atentat na obamu, ne čudi me.ipak, u celoj priči sam ponajvećma zadivljen brigom muslimanskih lidera za jatakovanje talibana i ispiranje dečijih glava u medresama.brigom da se ta praksa ni u kom slučaju ne naruši, prekine ili napadne.
Muslim-American leaders in Florida held a press conference about the arrests on Saturday. They expressed concern that there might be retaliation attacks against mosques and Islamic centers across South Florida within the next few days.
Link to comment

Jos jedna odgovarajuca ilustracija teme topika, koja je, "možda to nije jasno iz naslova, vezana za burke i muslimanske običaje u francuskom društvu i EU".

Link to comment
Jos jedna odgovarajuca ilustracija teme topika, koja je, "možda to nije jasno iz naslova, vezana za burke i muslimanske običaje u francuskom društvu i EU".
laugh.gif batali, Hella je ovde dobio slobodu da troluje i to je to. ovo ti je kao neki Hellin speaker's corner koji iz nekog razloga opstaje na PTF Politika. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
laugh.gif batali, Hella je ovde dobio slobodu da troluje i to je to.
Znam, ali zasto samo njemu sloboda da troluje. Sinoc sam ovde preneo vest o Bugarinu koji je u petak odsekao glavu jednoj Engleskinji u soping centru na Tenerifi, uz odgovarajuci komentar, ali mi je post obrisan uz gore citirano obrazlozenje. Zasto se cuti dok Bugari seku glave po Evropi? Lepo je biti politicki korektan, ali doci ce Bugarin i u vas soping centar.
Link to comment

Otvori topic "Bugarska mafija" i tamo troluj o toj opasnosti. Ovde se troluje samo o dzihadskoj najezdi. Nije lepo al je to valjda neko objasnjenje.

Link to comment
Otvori topic "Bugarska mafija" i tamo troluj o toj opasnosti. Ovde se troluje samo o dzihadskoj najezdi. Nije lepo al je to valjda neko objasnjenje.
"Dzihadska najezda" je vec tacniji opis teme, ali jos uvek nedovoljno dobar. Evo ti hint:
bibisijeva "panorama" o doprinosu manjina evropskim vrednostima.http://www.youtube.com/watch?v=7QaXlxjhlBk
Koja je veza izmedju bandi mladih koji "piju alkohol, uzimaju pilule, puse travu" i prisiljavaju devojke na prostituciju i islamskog fundamentalizma? PS. Ovo sa Bugarima je zajebavanje, da ne bude zabune.
Link to comment

gavrane, wtmil. nemam nameru da gubim vreme na tebe.

batali, Hella je ovde dobio slobodu da troluje i to je to. ovo ti je kao neki Hellin speaker's corner koji iz nekog razloga opstaje na PTF Politika.
ptf društvo.kakav trol? tema su žrtve globalnog džihada a pc idioti koji ga zbitoglavo brane po svaku cenu uz korišćenje nesnosno bednih eufemizama su samo posledični histerici kojima je ostalo da vrište kako njihova multikulti budalaština ipak nije propala (iako su to ukapirali čak i iberojropejci) i upiru prstom na mene, mašući bakljama i vilama. ako ovo uništava rolleyes.gif ptf društvo i ako vi baš hoćete da nastavite priču o slobodarskim vrećama u francuskoj, no prob. neka e-vlada otcepi podtopik od topika, nazove ga "globalni džihad, stara pretnja" i smesti ga na speakers corner, važno je da se istina o džihadistima ne sakriva, da pc idioti pate što ispadaju ovce i to - gle paradoksa - upravo zahvaljujući ludacima ispalim iz srednjeg veka i koje će pc idioti nastaviti da brane u ime trule multikulti žvake pa makar im ovi poslali uplatnicu za džizju. Edited by Hella
Link to comment
gavrane, wtmil. nemam nameru da gubim vreme na tebe.ptf društvo.kakav trol? tema su žrtve globalnog džihada a pc idioti koji ga zbitoglavo brane po svaku cenu uz korišćenje nesnosno bednih eufemizama su samo posledični histerici kojima je ostalo da vrište kako njihova multikulti budalaština ipak nije propala (iako su to ukapirali čak i iberojropejci) i upiru prstom na mene, mašući bakljama i vilama. ako ovo uništava rolleyes.gif ptf društvo i ako vi baš hoćete da nastavite priču o slobodarskim vrećama u francuskoj, no prob. neka e-vlada otcepi podtopik od topika, nazove ga "globalni džihad, stara pretnja" i smesti ga na speakers corner, važno je da se istina o džihadistima ne sakriva, da pc idioti pate što ispadaju ovce i to - gle paradoksa - upravo zahvaljujući ludacima ispalim iz srednjeg veka i koje će pc idioti nastaviti da brane u ime trule multikulti žvake pa makar im ovi poslali uplatnicu za džizju.
Nemas vremana da gubis vreme na mene? Reci radije da nemas hrabrosti da odgovoris na pitanje koje sam uputio Shan Janu, dakle, koja je veza izmedju bandi mladih koji "piju alkohol, uzimaju pilule, puse travu" i prisiljavaju devojke na prostituciju i islamskog fundamentalizma?
Link to comment
reci radije da nemas hrabrosti
jeste, zaplašio si me elokvencijom i celomudrenošću. šalim se, nisi. samo deluješ kao težak smarački kapacitet s viškom slobodnog vremena a ja zaista nemam toliko entuzijazma da prelazim s tobom kilometre stranica o svakoj sekundi tog videa. aj, prijatno. Edited by Hella
Link to comment

Jos jednom se pokazalo tacnim pravilo da su ksenofobi i ini branioci civilizacijetm u sustini kukavice. Kao, ima covek vremena da mesecima prati sve moguce vesti i prenosi ih ovde, ali nema vremena da o jednoj od njih razgovara. :lol: Dobro, odgovoricu sam na svoje pitanje: jedina veza izmedju mladih kriminalaca sa snimka, suda u Kataru, masakra u Riu, bicevanja silovane devojcice u Bangladesu, napada na hriscane u Egiptu i arapsko-francuskih velova je sto se radi o losim stvarima koje su pocinili ili cine muslimani. Ne o stvarima uradjenim u ime islama, jer to nije slucaj u svim navedenim vestima, nego od strane muslimana. I to ne samo u Evropi, pa ni na "Zapadu", (znaci nije rec o problemima sa integracijom muslimanskog zivlja), nego u citavom svetu.Sto ce reci da je tema topika, ako se moze suditi po sadrzaju (a trebalo bi da moze, posto moderacija uklanja postove koji su promasili temu), ne dzihadska, nego muslimanska najezda. Dzihadizam je ovde eufemizam koji kukavice koriste kad prenose vesti o muslimanima, jer ne smeju da otvoreno priznaju da im muslimani predstavljaju problem i kad im postupci nisu vodjeni religijom. Steta je, a i zbunjuje ljude, da naslov ne odgovara temi, pa predlazem da se preinaci u muslimanska najezda, ili muslimanska posast. Jos par, istorijom inspirisanih, predloga: Die muslimische weltpest (muslimanska svetska kuga), Wann ist die muslimische Gefahr beseitigt? (kad ce muslimanska opasnost biti gotova?) Der Muslim als Weltparasit (musliman kao parazit sveta).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...