Jump to content
IGNORED

Rap, Hip-Hop


korindjar

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jimmy Kowalski

    390

  • 189-

    221

  • maheem

    165

  • Ravanelli

    151

Примо еј, па Моцарт сад дустане из гроба реко би 'овај је вр' матере ми.

 

Иначе слабо познајем спотове, ја сам фазон цд/винамп.

 

Ево Артеста

 

Link to comment

Ovaj ujkin drugar popio 12 dozivotnih, ovo je mnogo jaka stvar i ujkica pokidao, ja ga gotivim iako mnogo smara sa namedroppovima, gori je od gejma po tom pitanju.

Link to comment

Ovaj ujkin drugar popio 12 dozivotnih, ovo je mnogo jaka stvar i ujkica pokidao, ja ga gotivim iako mnogo smara sa namedroppovima, gori je od gejma po tom pitanju.

 

to je to

Link to comment

whoa! koja luda priča. tek sad saznajem za ovog tipa. 

 

upravo izguglah ovaj tekst:

 

http://www.masslive.com/entertainment/index.ssf/2014/04/fight_over_ra_diggs_rap_lyrics.html

 

Neverovatno skroz koja se  polemika povela. 

 

A vidim da su žrtve: diler, šuter i lik koji ga nije izrespektovao.  :ph34r: Dafaq... Ovo je rl marlo stanfield koji pride i repuje. 

Edited by McCabe
Link to comment

Da ludilo! Ne znam sta je tvrdjava samoce, prvi put cujem. Jos je taj lik savetovao nekog ortaka da se obuce u zenu da bi ubio nekog protivnika, pa je ovaj na kraju govorio o tome na sudu, pricao kako mu je dao ideju da uzme stikle, periku i sminku da bi mu prisao skinuo ga... kao da gledas The Wire hahaha.

Da nije neko od vas ranije slucajno provodio vreme na pokojnom rivu? Pre svega sumnjam na EmptyClipa i jos par vas tu :) Govoreci o rivu, neverovatno mi je da vidim na ovako nekom forumu da ljudi pricaju toliko o bombama, pozitivno sam iznenadjen. Jos sam se iznenadio kad sam video da pune nastupe i kolike preglede imaju na tjubu, bas su stvorili jaku bazu. Secam se ko da je juce koliko sam sa Dakijem pricao o domacem repu i sranjima dok jos nisu ni poceli da repuju i znao sam da mnogo dobro zna da ima veliko poznavanje muzike i ideje, on je tu idejni tvorac, ali nisam ocekivao da na kraju stvarno naprave nesto ovako posto se rep ekipice klasicno raspadnu u kratkom roku. Voleo bih da tek sad naprave nesto profitabilno od tog repa iako ja licno ne mogu to da slusam, sad dolazi u obzir samo rep koji prati moj zivot a price o gudri me smaraju, plus je trep poceo da me gusi opasno i ne slazem se oko mnogo toga sa filozofske strane al dobro, ne zahteva svako od nas isto od repa. Evo Daki je oziveo svoj blog o rep muzici, ima mnogo dobre tekstove, napisao je novi o Gucci Maneu http://dizelgorivo.blogspot.com/2015/04/zasto-je-gucci-mane-najvazniji-reper.html

Edited by Staklena Brada
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...