Jump to content
IGNORED

Rap, Hip-Hop


korindjar

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jimmy Kowalski

    388

  • 189-

    221

  • maheem

    165

  • Ravanelli

    151

da omladine. kad kreće km?

Nemam ideju. Kapiram da će biti neki zajebani gangsteri iz varvarograda, onda km, pa prti votever... Ja već tamo i klinci mi ustupaju mesto da sednem rečima: sedite deko...

 

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk 2

Link to comment

odlični bili, krešo standard.

 

vojko je verovatno bio najpokidaniji na koncertu :D

kada je na kraju odradio svoj deo pazara - eksplozija

---

ali kobazzz u četniks majici, puštanje bege sindikata pre njihovog izlaska na binu, dj vrh na laptopu sa nalepnicom "piši ćirilicom"

organizatori imaju muda i mozga u miligramima

Link to comment

odlični bili, krešo standard.

 

vojko je verovatno bio najpokidaniji na koncertu :D

kada je na kraju odradio svoj deo pazara - eksplozija

---

ali kobazzz u četniks majici, puštanje bege sindikata pre njihovog izlaska na binu, dj vrh na laptopu sa nalepnicom "piši ćirilicom"

organizatori imaju muda i mozga u miligramima

 

apsolutno. doveli su naci dj-a, koji je doveo naci publiku. jako sam ispizdeo na to. nažalost, ambroziću, koji je stajao pored mene u tom momentu je to verovatno super ql, nije se ni osvrnuo na moje umilljate povike: jebem vam mater retardiranu. kao i činjenica što ću mu poslati inspekciju da vidi zašto se pušilo u prostoru gde je zabranjeno pušenje. 

Link to comment

apsolutno. doveli su naci dj-a, koji je doveo naci publiku. jako sam ispizdeo na to. nažalost, ambroziću, koji je stajao pored mene u tom momentu je to verovatno super ql, nije se ni osvrnuo na moje umilljate povike: jebem vam mater retardiranu. kao i činjenica što ću mu poslati inspekciju da vidi zašto se pušilo u prostoru gde je zabranjeno pušenje. 

da, izvukli su najboje iz publike. ja sam onaj što se dernjao kiša metaka na onom liku pre kobazzzza. bilo mi žao kasnije, delovalo kao da se dečko skenjao, a valjda je kul lik.

kobaz je pak imao taktiku da ima nula tišine i pauze u setu pa do toga nije moglo doći.

Link to comment

Kreša pije jelen & Vrh pusta mjuzu na kobazzovom laptopu na kom je nalepnica 'pisi cirilicom'

 

attachicon.gifuploadfromtaptalk1393083351698.jpg

 

Sent from my HTC One S using Tapatalk

On se valjda zove кобазз... Danas sam saznao ko je organizator ovog hepeninga i mnoge stvari su jasnije. Radi se o nekoj našoj grupi ex repera ili vonabi repera koji su rešili da se prihvate organizacije. To objašnjava kopca, onog drugog retarda (3 puta puštali remix criss-crossa) i šabe sa Brda koji u svojoj iskrenosti najdalje dobacuju do problema vezanih za bleju na Adi. O smaračima prti bg da i ne govorim. Svi ti ne mogu da shvate nijedan Krešov lajn.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...