Jump to content
IGNORED

Rap, Hip-Hop


korindjar

Recommended Posts

baltimorski. prava iskustva & prava muda
inače pre koncerta je bilo dodira sa murijom
gipsy mafia kidaju. pre svega dobri momci, poslali mi za dž njihov album, kada sam ih zamolio da to urade.
Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jimmy Kowalski

    388

  • 189-

    221

  • maheem

    165

  • Ravanelli

    151

strašno dobri likovi. inače obojica su deportovani iz nemačke :Dna ovo je isto bilo opako, iako oriđiđi ne zvuči

a ovo je super rstva. to valjda odgovara na pitanje kakve su lirike "do juče klinac danas kej ar es!"
evo ti i ovo debeli nemcu
btw bio digital warfare iz sremske mitrovice ko predgrupa. krenuli da mu se deremo "konjara". lik bacio free "zovem vas na konjaru niko ne sme da se radi na njonjaru... i onda nastavak kako će nas gostiti u mitraji :Hail:taj lik je isto bio odličan. problem je samo što mu je osnovni fazon da bude mc na doar dnb, a onda je teško kapirati liriku. ima hc džitru za podršku i zvuk je jeben, ali čove je hiperproduktivan. mislim da je imao oko 45 min, od kojih je poslednjih 20 bilo zajebano za pratiti. inače se zove jovo toljagaovo je bio ivent576671_10200408575112001_1462959670_n.jpg Edited by Ravanelli
Link to comment

pih, izbacili ih iz tamo neke zemlje, ovde ih privili na grudi a oni nam tako vracaju :(jel ima muha crni slaninar veze sa njima?dobre su im matrice.

Link to comment
http://www.youtube.com/watch?v=1eWdbMBYlH4
wack video... asap tries so hard at the acting at the start but it still sucks!!jamaica is awsommmmsomebody should tell that guy to stop grabbing his ballz.heard this way before it came dont even call me a hipsterstupid dominicans.Mediocrity at it's truest. 'nuff said.omg sexiest man alive, omg he looked perfect at
i cant i cant i cantim fucking my computer when i see asap rocky with football socks mmm
Edited by djeneralche
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...