Jump to content
IGNORED

Rap, Hip-Hop


korindjar

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jimmy Kowalski

    393

  • 189-

    221

  • maheem

    165

  • Ravanelli

    151

a znaš da je na forumu?nažalost, ne piše više otkako je sa kimom filbijem raspravljao oko "klipa".
neveraOntopikkakav vers jbt...
adilete šlape nosi svaki pravi krimos, raskopčana košulja ka da sam latinos,pripadnik sam bande negro braselinos, sinjaj me na križanju kako mažem gyros, u svakome klubu visim isprid wc-asvitle mi neonke od ispod bmw-a lice mažem kremom marke solea, radim bolje pisme nego chris rea, rižen crte spikija, najdeblje na svitu, rižen fete pršuta, najdeblje na svitu, lap dance crnkinje, najdeblje na svitu,dalmatinac nosi lancic, najdeblji na svitu, ličin na đanu, desetka po danu,ne pijen sa špine, rade uzmen janu, uziman na teku u kvartovskom dućanu,uziman na teku u kvartovskom dućanu, pijen crnu kavu jer za pičke je sa mlikon, :Hail: da se zoven ivan, zvali bi me iko,nosin kožnu jaketu ka i svaki điko,ko je bolji liričar, ja ili đibo,kada mažem koku, kada mažem sirko,ja sam puno tvrđi nego fra čirko,deve's'prva, gospić, zovite me mirko, bus broj 10 vozi u japirko
Link to comment

Ludilo

nedovršena kuća, gotovinin poster,rođaci iz bosne, najskuplji toster,kutna garnitura, hi fi plazma,polovici grada sam jebeni gazda,pleske više bole jer deblji su mi dlanovisocijalni stanovi moji su bordeli,grožde u zdjeli, maserati rally, milijardu teži nakon sare palin
Link to comment

ne kontam ili slabo kontam taj nabrajački rep gde bi samo da se rimuje, a ne priča. i onda još kad izmenja par nepovezanih stvari ili se pomenu neke pičke, šampanji i bijelo, čak i ko parodija... i'm out. jer šta je tu novo?

Edited by Ravanelli
Link to comment
ne kontam ili slabo kontam taj nabrajački rep gde bi samo da se rimuje, a ne priča. i onda još kad izmenja par nepovezanih stvari ili se pomenu neke pičke, šampanji i bijelo, čak i ko parodija... i'm out. jer šta je tu novo?
jel slusas marcela?
Link to comment
ne. preslušao sam par puta
Ajde dajte neku spiku, nije odavno viralisano niti smo imali raspravu ko je iskren a ko štreber, ko sklapa bolje floove a ko versove, ko je fank a ko fejker, čiji bitovi udaraju u glavu a čiji u noge, šta je suština, ima li života posle smrti.Prti do smrti.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...