Jump to content
IGNORED

Rap, Hip-Hop


korindjar

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jimmy Kowalski

    394

  • 189-

    221

  • maheem

    165

  • Ravanelli

    151

jedan od najpotcenjenijih nasov track. mnogi nisu ni culi ovo verovatno

 

 

Ceo taj album je zestoko potcenjen, jer su ljudi ocekivali novi Ïllmatic.

Link to comment

tako nekako. meni je iww drazi nego illmatic. na iww mi ima vise gotivnijih stvari. bas sam danas uporedjivao trackove i ocenjivao ih subjektivno, i opet je illmatic bolje bio ocenjen. 

Link to comment

I meni je nekako drazi It was written, iako sam se godinama kleo u Illmatic. Gotivim taj zvuk koji su Trackmasters pravili za Nas-a i Az-a u tom periodu.

Link to comment

Ceo taj album je zestoko potcenjen, jer su ljudi ocekivali novi Ïllmatic.

Da!!!!!!! Kakva albumcina

 

Inace mislio sam sve do sada da sam puko i da je u meni greska sto ne mogu vise nista od muzike da slusam a pogotovu od danasnjeg repa, a nikad nisam bio u fazonu da trazim da rep mora da zvuci isto kao pre 20 godina jer muzika neprestano evoluira, kao i ja sam, ali stvarno ovaj rep ne mogu vise da podnesem koliko se svi trude identicno da zvuce i sto svi imaju jednu istu temu i bas me blam da ih slusam. Ova godina je kao konkurs za najbolji Migos tribute band, prosla je bila takmicenje za najbolji Rick Ross tribute band, ona pre za Guccija, iako sam sve te likove i sam slusao... Mnogo toga me nervira tu da ni ne zelim da ulazim dublje u pricu. Od novijeg Trepa mi je lego jedino Jeezyjev album, posto on bar ima neku supstancu i ima pricu, uspe da kaze nesto smisleno

 

... Hocu da kazem da sam se brinuo da je u meni problem i dok nisam ponovo uzeo da slusam Kool Keithovu diskografiju! PA KAKAV JE TO BOG! Slusao sam ga juce u metrou i nisam mogao da se suzdrzim, u prepunom metrou sam poceo da se kidam od smeha, ljudi nisu znali sta mi je. Ne znam sta da kazem, Keith je zakon. Obavezno da se preslusa Matthew album, odlicno ga je ispratila produkcija, i ne moze da promasi kadgod dissuje industriju

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...