Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Bilo bi najbolje da se Studio B pretvori u pečenjaru.

 

Bio je pre više od 20 godina onaj STB restoran na petom spratu, čak je odatle jedno vreme išla i neka emisija sa (polu)narodnjačkom muzikom, tako da eto...ugostiteljski koreni definitivno postoje. 

Edited by AcaRadio
Link to comment

Шта ли се десило са Соском?

SOS_Kanal-1.gif

 

Да ли је сачувана архива оних емисија где је лик обучен као Соско (розе хеланке и три шлауфа) ишао по спортским теренима? Или његови монолози о штетности дроге.

Link to comment

Hej, sećam se koju sam imao moralnu dilemu kada ih je Ostojić najurio sa Studija B, da li ih podržati kao JUL što ih je podržavao ili se nadati da će da propadnu...

Link to comment

Hej, sećam se koju sam imao moralnu dilemu kada ih je Ostojić najurio sa Studija B, da li ih podržati kao JUL što ih je podržavao ili se nadati da će da propadnu...

 

Нестанком Соска са медијског неба сви смо на губитку  :(

Link to comment

Ja sam cuo da je sosko otišao u Ameriku i da je tamo našao posao, a onda se navukao na krek.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Dok je još bio na Studiju B, Dragiša Kovačević je vodio noćni kviz sa striptizetom u studiju. Posle svakog pogrešnog odgovora gledalaca, ona je skidala jedan deo odeće ...

 

Novi vlasnici bi mogli da razmisle o vraćanju takvog formata emisije. Da ide, recimo, odmah nakon Velje Pavlovića ili Saleta "nisam se još zamonašio" Gajšeka ...

Edited by stoka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...