Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

 

Deset zainteresovanih za kupovinu Studija B

Rok za prijavu ponuđača za kupovinu RTV Studija B juče je istekao, a ponude će sutra biti otvorene.

 

Kako nezvanično saznajemo, za kupovinu Studija B prijavilo se deset zainteresovanih. U Agenciji za privatizaciju juče su potvrdili da je konkurs za kupovinu "Studija B" zatvoren. Komisija će na prvoj sednici za prodaju "Studija B" otvoriti takozvani veliki koverat sa podacima o ponuđačima.

Tada će se odlučiti kada će koverta sa finansijskim ponudama biti otvorena.

Rok za otvaranje finansijskih ponuda i javno nadmetanje je od dva do osam dana posle otvaranja koverti o ponuđačima.

Aukcija za prodaju simbola Beograda očekuje se naredne nedelje.

Link to comment

Studio Be je 'uslovno' dobio novog gazdu, jedan je pružio kompletnu zadovoljštinu pa su ga jednoglasno izglasali!

Ajd' nek je sa srećom i čestitmo svim službenim plavušama, i naravno da ne propadaju više oni predajnički hektari u doba digitalnog kabla  :misko:

Svaka čast Vučiću  :fantom:

Link to comment

Možda nisam shvatio pitanje...

 

Miki Škarić je SkyMusic, al' ne znam dal je on novi STB...

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

Za Tanjug nema zainteresovanih, a lokalni mediji prodaju se budzašto. Tako je, na primer, medijski svetionik 90-ih RTV Pančevo prodat po ceni jednog boljeg dvosobnog stana u centru Beograda, i to "kontraverznom bizMismenu" Radojici ...

 

Strašno ...

Edited by stoka
Link to comment

Možda nisam shvatio pitanje...

 

Miki Škarić je SkyMusic, al' ne znam dal je on novi STB...

 

da, pitanje je da li je miki sky kupio stb, posto je pre 10-tak dana bio trac da je grad dao organizatoru koncerta robija vilijamsa 35 miliona dinara na ime ne znam cega, a da je ustvari novac bio namenjen tome da miki kupi stb da bi se sprecila gradjanska akcija sa zadrugom koja je trebalo da kupi stb. 

Link to comment

Za Tanjug nema zainteresovanih, a lokalni mediji prodaju se budzašto. Tako je, na primer, medijski svetionik 90-ih RTV Pančevo prodat po ceni jednog boljeg dvosobnog stana u centru Beograda, i to "kontraverznom bizMismenu" Radojici ...

 

Strašno ...

Koliko sam shvatio i RTK (Kragujevac) je kupio isti biznismen. Očito za potrebe lokalnih izbora.

 

Poslao tapatalk

Link to comment

Prema agenciji Sputnjik (mada i oni navode da je to nezvanicno) jedina pristigla ponuda za Studio B je od TDI grupe.

Licno mi to deluje malo prejako za Krdzice (ako je taj info uopste tacan!), ali mozda su oni samo posrednici...

 

edit: Oni tvrde i da je Qrir vidjen za Tanjug kad mu u drugom pokusaju padne cena...

Videcemo da li je sve ovo samo jedno od nagadjanja...

Edited by Bane5
Link to comment

Piše u "Blicu" da su u Studiju B zaposlene 243 osobe!? Da nije štamparska greška?! Ako nije, pa da li su oni normalni?! Koji medijski mastodont! Pa Tanjug ima manje zaposlenih - 216 ...

 

Zna li neko šta "rade" ti silni zaposleni?! Da li su u taj broj uračunati i honorarci? I mi treba da plaćamo te parazite ...

Edited by stoka
Link to comment

Sada deluje da je skoro zvanicno

 

Vlasnicima TDI radija prodat Studio B

 

Ovo je kraj Studjia B kakvog smo poznavali (tu najpre mislim na Radio Studio B).

a shta ce im, kad vec imaju 5 drugih radija? :unsure:

 

mislim, isto je pitanje kao sa grcima, zashto uzimaju neshto shto je ochigledno i etablirano drugachije, da bi napravili neshto shto je isto kao i sve drugo, a pri tome to vec imaju, ono, u kolichinama? gde tu stoji pricha o ponudi i potraznji? daj mi josh kilo toga? :unsure:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...