Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Jel si sigurna da je bio u planu kao javna namena tj zelena površina?

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

Ok, znam da je u planu na brzaka prebačen u drugu namenu i da se građani nisu žalili (jer nisu imali pojma da je donesen novi plan).

Ali parkić je postojao od izgradnje lionskih solitera, igrala sam se tamo kao osnovac, bio je teren za basket i nekoliko visokih stabala. 

Koliko se sećam sve je bilo legalno po papirima, ali su se ljudi bunili što se zelena površina pretvara u građevinsko zemljište. Ja bih se uvek pobunila oko toga, ako je u pitanju nekoliko ari između petnaestospratnica. Baš tu moraš da gradi od onoliko đubrišta, poljana i partaja.

Edited by Tihajeza
Link to comment

a zar studio be nisu već jednom kupili zaposleni?

 

jesu '91, ali je '96 to poništeno.... kažu upućeni da se pita Čović za detalje a on se nije javljao  :lolol:

 

nego ovaj 'plan za StB' je posebno neozbiljan na ovaj način jer tu osim imena i kuće, ide i dosta te neke nepokretnosti  <_<

pitanje je samo šta su smislili i dal će ga 'kupiti' neko poznat i javan, ili će biti recimo ko onomad kupovina Politike ili nedavna Avala Filma... obavijeno velom mišterije  -_-

Link to comment

posle 100 godina™ daljinski ostao na stb b. lebe mekani talasi transfera neprijatnosti. prvo reklamni blok sastavljen od kompenzacija. frizerski saloni, butici etc sve u maniru reklama za 1. maj pirot u doba direktora mikice.

sledi izvesni vodič za strance, tj. blok komunalnih vesti na google engleskom

:isuse: :isuse: :isuse:

 

bi mi na kraju žao

Link to comment

dvaput deljene/kupovane akcije, koliko se sećam...

 

Tačno. I oba puta poništavano kasnije.  :lolol:

posle 100 godina™ daljinski ostao na stb b. lebe mekani talasi transfera neprijatnosti. prvo reklamni blok sastavljen od kompenzacija. frizerski saloni, butici etc sve u maniru reklama za 1. maj pirot u doba direktora mikice.

sledi izvesni vodič za strance, tj. blok komunalnih vesti na google engleskom

:isuse: :isuse: :isuse:

 

bi mi na kraju žao

Vrhunac kompenzacija je bio kada je direkor bio naravno Kojadin, direktor marketinga Aca Ralev, a bio je tamo još uvek i Dragiša Kovačević. Tada je bilo ludilo, a najčuvenija kompenzacija je bio famozni Belim.

Link to comment

Dobro, nisam hteo da uvlačim i Ludwik sad. A ni  Stanka Brkovića  :lolol: Znam da je Mimi i dalje tamo. Mimi je kralj.

 

Da, za BELIM, pa to je bila ona gradjevinska firma, koja je davala pare za SOS kanal dok je bio još uvek u okviru STB. Deo kao za reklame, a deo kao neko sponzorstvo koje bi se kao posle pretvorilo u vlasnički deo.  :lolol: To je napravljeno u onom kratkom periodu dok je Dragiša bio direktor. Posle se vratio Kojadin, i krenula je bitka oko toga, i tu je Dragiša izgubio, jer je BELIM izgubio i na sudu, pa je posle toga Dragiša i otišao iz STB. Radilo se o nekih par miliona DEM tada.

Edited by Tresko
Link to comment

Јесу ли беше на СтБ убацивали усред Бивис и Батхеда рекламу са прашком за веш са мирисом јабука из Провансе?

Невероватна комбинација...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...